20.03.2022
Телеканал NTD

Фейсбук змінить свою назву

Фейсбук змінить свою назву

Фейсбук змінить свою назву. Нову оголосять наступного тижня. Можливо, під час щорічної конференції Connect, яка має..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Фейсбук змінить свою назву. Нову оголосять наступного тижня. Можливо, під час щорічної конференції Connect, яка має відбутися 28 жовтня.

Головне питання — навіщо це потрібно. Останнім часом соцмережа зазнає критики регулятивних органів та законодавців.

Однією з причин зміни назви може бути те, що голова Фейсбуку Марк Цукерберг хоче віддалитися від скандалів. Приміром, недавно колишня його працівниця звинуватила компанію в тому, що заради прибутку соцмережа нехтує безпекою особистих даних користувачів, зокрема й дітей.

Іншою причиною може бути те, що Цукерберг прагне створити свій метавсесвіт. Це цифровий простір, у якому можна буде спілкуватися, використовуючи окуляри віртуальної реальності, і за їх допомоги під’єднуватися до всіляких пристроїв.

З липня компанія вкладала великі гроші в розроблення платформи віртуальної і доповненої реальності, а ще гарнітур, окулярів та браслетів.

Раніше Цукерберг казав, що в майбутньому окуляри віртуальної реальності будуть такими ж популярними гаджетами, як смартфони.

Новину про зміну назви Фейсбук офіційно поки не коментує.

Варто зазначити, що, крім однойменної соцмережі, Фейсбуку також належить інстаграм, вотсап, месенджер та VR-компанія «Окулус».
Коротке посилання на цю сторінку:

Фейсбук змінить свою назву«Тесла» об’їде Австралію, щоб випробувати заряджання від гнучких сонячних панелейНа Галапагоських островах вивчать життя рідкісних скатівТелескоп «Габбл» виявив найвіддаленішу від Землі зіркуАрхеологічний парк у Гватемалі зберіг історію розвиткуУ Мехіко знайшли 500-річний вівтар ацтеків, усипаний морськими зіркамиНа Місяць уперше відправлять мініроботівВисокотехнологічна теплиця в Лондоні вміщує до 450 тисяч рослинЛітальна обсерваторія НАСА готується до нової місіїДешеві телефони 5G — головний тренд Мобільного конгресу в Барселоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: