28.08.2021
Телеканал NTD

Північна жаба через 30 років повернулася до Норфолку

Північна жаба через 30 років повернулася до Норфолку

Довгоочікуване квакання розноситься болотами англійського Норфолку. Сюди повернулися північні ставкові жаби, які зникли тут ще в..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Довгоочікуване квакання розноситься болотами англійського Норфолку. Сюди повернулися північні ставкові жаби, які зникли тут ще в 90-х роках минулого століття.

[Джон Бейкер, керівник програми відновлення виду]:
«Надія є. Ми побачили багато молодих жаб. Наступного року вони почнуть розмножуватися. Це частина нашої тисячолітньої культурної спадщини. Це амфібії, яких ми втратили, але змогли відновити».

Жаби зникли із заплав Норфолку 30 років тому. А через 14 років стартувала програма їхнього відновлення. Для цього представників зниклого виду доставили на літаку зі Швеції. Потім їх випустили в таємне місце, яке знали лише учасники програми.

[Емілі Джордан, працівниця програми відновлення виду]:
«Дуже щаслива. Так рада, що їх більшає. Це ніби стежиш, як росте твоя дитина».

Північні ставкові жаби дуже відрізняються від звичайних, які теж водяться в британських водоймах. Вони відкладають менше яєць, тому їх заведено вважати вразливішими. Різниця становить приблизно одне до чотирьох.
Коротке посилання на цю сторінку:

Північна жаба через 30 років повернулася до НорфолкуЯк помитися й поїсти за умов невагомостіНайменшу у світі кардіопомпу створили в НімеччиніРоботи-патрульні стежать за порядком у СінгапуріКанали Сошимілко в Мехіко очищають бульбашками повітряSolar Orbiter зробив нові кадри Венери19-річна бельгійка хоче побити рекорд, самотужки облетівши світ на монопланіУ Каліфорнії грядки доглядають роботи«Живі морські стіни» повертають біорізноманіття в гавань СіднеяОстанки колишнього раба розкривають таємниці життя Помпеїв