23.11.2021
Телеканал NTD

Майкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандемії

Майкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандемії

Дизайнер Майкл Корс повернувся до показів наживо. Він продемонстрував свою колекцію вперше з початку пандемії. Шоу..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Дизайнер Майкл Корс повернувся до показів наживо. Він продемонстрував свою колекцію вперше з початку пандемії.

Шоу пройшло в Нью-Йорку. Через антиковідні обмеження гостей небагато. Але серед них — зоряні. Наприклад, акторка Кейт Гадсон.

[Кейт Гадсон, акторка]:
«Хвилююся. Бачилася вчора з Майклом. І знаєте, просто приємно, що буде невеликий і чудовий захід. Я вже давно не приходила на покази. Трохи незвично й водночас бентежно».

Цього сезону Корс поглянув на романтику через призму міського середовища. Він сам уродженець Нью-Йорка, тому джерелом натхнення стала не просто романтична любов, а любов до друзів, сім’ї, міста, зустрічей із людьми й багато чого іншого.

Каже, що колекція — це привід порадіти тому, чого багатьом не вистачало під час пандемії.

[Майкл Корс, дизайнер]:
«У колекції багато чорного й білого, але з ноткою чарівності. Багато картатої тканини. Я не любитель пікніків, але вирішив пофантазувати. Чимало білої вишивки, мережива й ажурного плетіння».

Подіумом пройшли відомі моделі, такі як Джіджі Хадід і Кендалл Дженнер. І все це під живий виступ бродвейської зірки Аріани Дебоз.

Усі гості заходу мусили мати підтвердження двох щеплень. Крім того, персонал і преса додатково зробили тести на COVID.
Коротке посилання на цю сторінку:

Майкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандеміїНа Дунаї відбувся заплив на незвичайних човнахЯк жителі різних півкуль святкують зимове й літнє сонцестоянняЦеремонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандеміїЯкі зірки заробили найбільше за всіх, розповів тижневик VarietyКопія піраміди «Темпло Майор» постала в центрі МехікоУ Киргизстані пройшов фестиваль, присвячений спадщині предківЖодного схожого вбрання: у Києві відкрилася виставка українського традиційного одягуЯк жили вікінги, показали на фестивалі в АнгліїСкульптури «українського Мікеланджело» показали в Києві