17.08.2021
Телеканал NTD

У Великій Британії протидіятимуть продажу недостатньо зрілих домашніх тварин

У Великій Британії протидіятимуть продажу недостатньо зрілих домашніх тварин

На цих рекламних фото зображене чотиритижневе кошеня з кличкою Марлі. Однак британка Емі Гіткот купила його..

Дата завантаження: 2021-05-17

video

На цих рекламних фото зображене чотиритижневе кошеня з кличкою Марлі. Однак британка Емі Гіткот купила його як восьмитижневого. Попередні господарі завищили його вік, щоб не чекати, коли воно почне відповідати встановленим законом віковим нормам для продажу кошенят і цуценят.

Жінка була впевнена, що тварина готова переїхати до нового дому. Однак це було не так. У віці до восьми тижнів шанси кошенят і цуценят вижити без мами значно менші.

[Емі Гіткот, жителька Великої Британії]:
«Спочатку все було добре, та за чотири дні в нього почався пронос із кров’ю. Я відвезла його до ветеринара. Виявилося, що він набагато молодший, ніж було сказано під час продажу».

Марлі ставало дедалі гірше. Через два тижні його довелося приспати.

Історія цього кошеняти не унікальна.

Нещодавно уряд Великої Британії почав кампанію, яка має допомогти людям знаходити сумлінних продавців домашніх тварин і вчасно виявляти шахраїв.

Влада радить спочатку добре вивчити історію компанії. Потім зайти на сайт і подивитися, чи великий там вибір порід. Якщо так, то це підозріло. Також слід перевірити, чи не використовується один і той самий номер телефону в рекламі різних продавців.

Нарешті, варто звернутися до ветеринара, щоб перевірити вік тварини й наявність щеплень.

Ветеринари зазначають, що часто цуценят та кошенят перед продажем тримають у дуже поганих умовах.

[Майкл Лазаріс, ветеринар]:
«Ви купите цуценя (французького бульдога) за 10 тисяч фунтів, а потім ще стільки ж заплатите ветеринару».

Тим часом у Великій Британії у квітні набуває чинності закон, який забороняє комерційний продаж кошенят і цуценят через посередників.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Великій Британії протидіятимуть продажу недостатньо зрілих домашніх тварин50-річна нігерійська школярка: «Учитися ніколи не пізно»Австралієць урятував будинок від пожежі, але втратив його в повені35 років від дня Чорнобильської катастрофи: потік туристів не зменшується40 000 підземних поштовхів: на ісландському півострові Рейк’янес чекають виверженняДиректор школи в Австралії витратив канікули не на відпочинок, а на облаштування пісочниціЕкологи закликають не зривати й не купувати первоцвітиПоля нарцисів в Англії в самому розквіті, але збирати їх нікомуІспанія і ДР Конго теж призупинили використання вакцини AstraZeneca«Кухні-невидимки» — нова концепція в епоху пандемії