04.07.2021
Телеканал NTD

У Великій Британії протидіятимуть продажу недостатньо зрілих домашніх тварин

У Великій Британії протидіятимуть продажу недостатньо зрілих домашніх тварин

На цих рекламних фото зображене чотиритижневе кошеня з кличкою Марлі. Однак британка Емі Гіткот купила його..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

На цих рекламних фото зображене чотиритижневе кошеня з кличкою Марлі. Однак британка Емі Гіткот купила його як восьмитижневого. Попередні господарі завищили його вік, щоб не чекати, коли воно почне відповідати встановленим законом віковим нормам для продажу кошенят і цуценят.

Жінка була впевнена, що тварина готова переїхати до нового дому. Однак це було не так. У віці до восьми тижнів шанси кошенят і цуценят вижити без мами значно менші.

[Емі Гіткот, жителька Великої Британії]:
«Спочатку все було добре, та за чотири дні в нього почався пронос із кров’ю. Я відвезла його до ветеринара. Виявилося, що він набагато молодший, ніж було сказано під час продажу».

Марлі ставало дедалі гірше. Через два тижні його довелося приспати.

Історія цього кошеняти не унікальна.

Нещодавно уряд Великої Британії почав кампанію, яка має допомогти людям знаходити сумлінних продавців домашніх тварин і вчасно виявляти шахраїв.

Влада радить спочатку добре вивчити історію компанії. Потім зайти на сайт і подивитися, чи великий там вибір порід. Якщо так, то це підозріло. Також слід перевірити, чи не використовується один і той самий номер телефону в рекламі різних продавців.

Нарешті, варто звернутися до ветеринара, щоб перевірити вік тварини й наявність щеплень.

Ветеринари зазначають, що часто цуценят та кошенят перед продажем тримають у дуже поганих умовах.

[Майкл Лазаріс, ветеринар]:
«Ви купите цуценя (французького бульдога) за 10 тисяч фунтів, а потім ще стільки ж заплатите ветеринару».

Тим часом у Великій Британії у квітні набуває чинності закон, який забороняє комерційний продаж кошенят і цуценят через посередників.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Великій Британії протидіятимуть продажу недостатньо зрілих домашніх тваринКількість безробітних у 2021 році може зрости до 220 мільйонівУ Мехіко рятують від загибелі ацтекські чинампиСтародавні оливкові гаї Андалусії сподіваються додати до списку ЮНЕСКОЛише сонце: «економні» будинки з’явилися в АвстраліїПодорож Маленької Амаль: лялька пройде 8000 км через вісім країнООН: Афганістан опинився на межі нової гуманітарної кризиКруїзні лайнери перестали заходити до лагуни ВенеціїДля австралійки без ніг переробили трициклТрильйони періодичних цикад вилазять на поверхню землі в США