25.04.2024
Телеканал NTD

Будинки класу люкс тепер можна орендувати, вступивши до клубу мандрівників

Будинки класу люкс тепер можна орендувати, вступивши до клубу мандрівників

Цей величезний дерев'яний будинок стоїть поблизу міста Тівертон у графстві Девон. Він добре вписується в навколишній..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Цей величезний дерев’яний будинок стоїть поблизу міста Тівертон у графстві Девон. Він добре вписується в навколишній пейзаж і комусь може здатися знайомим. Річ у тім, що про нього розповідали в британській версії телевізійної програми Grand Designs.

Але тепер, окрім того, що про нього дізналися телеглядачі, у будинку можна провести відпустку. Його власники зареєстрували дім у першому у світі клубі мандрівників, які зупиняються лише в помешканнях класу люкс.

Stay One Degree з’єднує власників із членами товариства. Водночас кожного ретельно перевіряють. Якщо вам вдалося потрапити до клубу, то вам запропонують чималий список із 250 місць у понад 50 країнах світу.

Усе почалося з того, що двоє друзів Томас Беннет і Хорхе Муньйос спробували здати в оренду свої розкішні будинки. Зрештою вони зрозуміли, що довірити їх можуть лише друзям і друзям друзів.

[Хорхе Муньйос, засновник клубу]:
«Ми сказали: “Чому б не створити платформу, членам якої нам було би комфортно здавати в оренду будинки? Це буде наш клуб, наша мережа, люди, яких ми знаємо і яким довіряємо”. Ось як зародилася ця ідея».

Будинки, які пропонують на сайті, дуже складно знайти на інших платформах оренди житла.

[Хорхе Муньйос, засновник клубу]:
«Деякі будівлі просто неймовірні. Є будинки прекрасні з архітектурного погляду, будинки, які показували на шоу Grand Designs, будинки, які завоювали міжнародні нагороди за дизайн інтер’єру, будинки, які ви більше ніде не побачите, бо вони унікальні».

Крім того, що члени клубу дістають доступ до самих будинків, власники також готові підказати, чим можна зайнятися в цій місцевості.

[Сьюзан Шварц, член клубу]:
«Хай там як, а я мала туди потрапити. Деякі будинки — неймовірні, дуже красиві. Подорожую світом і зазвичай зупиняюся в домах класу люкс. І вони справді знаходять у моєму серці відгомін».

Поки монополію в секторі короткострокової оренди житла утримує вебсайт Airbnb. Він пропонує понад сім мільйонів місць у всьому світі: і бюджетних, і класу люкс.

Stay One Degree має іншу філософію. Він націлений лише на заможних мандрівників.

Ціни в таких будинках можуть варіюватися від 150 до кількох тисяч доларів за ніч.
Коротке посилання на цю сторінку:

Будинки класу люкс тепер можна орендувати, вступивши до клубу мандрівниківЕпідемія лихоманки денге може початися в АргентиніБританський король Чарльз III повертається до виконання громадських обов’язківУсередині Швейцарської гвардії, яка захищає Папу РимськогоЕксміністра Казахстану засудили до 24 років позбавлення волі за вбивство дружиниНапередодні Великодня ціни на какао стали просто шаленимиООН: п’ять країн допоможуть Гаїті в боротьбі з озброєними бандамиВиснажлива спека заважає філіппінським школярам здобувати знанняПеребіжчики з КНДР розповіли свої історії на засіданні ООНРекордно низьку народжуваність зафіксували в Японії 2023 року

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: