03.09.2021
Телеканал NTD

Унікальне вечірнє вбрання демонструють у Тель-Авіві

Унікальне вечірнє вбрання демонструють у Тель-Авіві

Якою є мода з чарівної казки? На це запитання дає відповідь виставка вечірніх і весільних нарядів..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Якою є мода з чарівної казки? На це запитання дає відповідь виставка вечірніх і весільних нарядів у Тель-Авіві. Більшу частину з них зробили ізраїльські дизайнери.

[Яара Кейдар, кураторка виставки]:
«Ми відкриваємо «Бал» — виставку, присвячену зв’язку між модою, казками та втечею від реальності. Вона також розповідає про те, як мода може перенести нас до різних світів, різних епох».

Тут демонструють коло 120 суконь — як старовинних, так і сучасних. Справжня розрада для тих, хто за час картина скучив за вишуканою красою.

[Яара Кейдар, кураторка виставки]:
«Після воєн, пандемій і темних періодів люди завжди хотіли святкувати й насолоджуватися тим, що мають, а також дивитися в майбутнє».

У цьому залі можна простежити, як змінювалася бальна мода з XVIII століття до 80-х років XX. Тут показують зроблені спеціально для виставки історичні реконструкції.

А тут — 80 нарядів від ізраїльських дизайнерів. Приміром, цю модель зроблено з туалетного паперу. Хоч і не скажеш.

[відвідувачка виставки]:
«Виставка дарує багато радості, багато усмішок і мені, і іншим, і я дуже щаслива, що ми маємо можливість прийти й побачити таку чудову роботу».

[відвідувачка виставки]:
«Я справді відчуваю, що перебуваю за межами цього світу. Ніби потрапила до казки, як Аліса в Дивокраї, бо це чарівно. Вони створили магію. Це прекрасно».

Виставку в Музеї дизайну почали готувати ще три роки тому, але через пандемію її відкриття відкладали. Вона працюватиме до грудня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Унікальне вечірнє вбрання демонструють у Тель-АвівіТуреччина заборонила імпорт пластикових відходівКруїзні лайнери повертаються до Чорногорії після 16 місяців застоюУ Мехіко рятують від загибелі ацтекські чинампиФранцузький військовий комп’ютерник став миловаром і робить мило зі слизом равликів«Харчова пустеля»: жителям міста в США бракує магазинівЗнайти COVID по запаху: як навчають британських собак-шукачівЯк службові собаки «випускають пару» на австралійській ферміКубинці виходять на вулиці й скандують «Геть комунізм»