21.01.2021
Телеканал NTD

У Дубаї мікрочипи вбудовують у манікюр

У Дубаї мікрочипи вбудовують у манікюр

Цифровізація дійшла й до манікюру. У цьому дубайському салоні краси до одного з нігтів прикріплюють спеціальний..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Цифровізація дійшла й до манікюру. У цьому дубайському салоні краси до одного з нігтів прикріплюють спеціальний мікрочип. У ньому вся необхідна інформація про власницю.

Ідея послуги належить господині салону.

[Нур Макарем, власниця салону краси]:
«Ми мусимо заохочувати соціальне дистанціювання й безконтактні послуги. Я подумала, чому б не зробити щось оригінальне».

Необхідну інформацію на чип записують через застосунок. Потім мікропристрій прикріплюють до нігтя за допомогою лаку. Зчитувати дані теж можна через смартфон.

[Нур Макарем, власниця салону краси]:
«Коли до нас приходить клієнтка, ми просто її запитуємо, яку інформацію вона хоче вшити в цей чип. Тепер він буде візитівкою. Через нього можна завантажити свій вебсайт, обліковий запис у соціальних мережах, ім’я, контакти».

Така послуга з’явилася більш як місяць тому й уже стала популярною.

[відвідувачка салону]:
«Це така собі дивовижа. Весело й цікаво спробувати щось нове. Чи буде це існувати в майбутньому? Можливо. Мені, найімовірніше, доведеться постійно його оновлювати. Побачимо».

Цей салон — перший в Об’єднаних Арабських Еміратах, що надає такі послуги. Чипи встановили вже коло 50 клієнток.

[відвідувачка салону]:
«Я дуже задоволена, що його встановила. Тепер, якщо я в шумному місці й хочу поділитися своїм інстаграмом чи сторінкою в інших соцмережах, я просто кажу: «Проскануй мій палець!»»

Творці цифрового нігтя стверджують, що в чип можна вбудувати й функцію безконтактних платежів.

Що ж, тепер арабські жінки, можливо, зможуть робити покупки буквально голими руками.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Дубаї мікрочипи вбудовують у манікюрЛише сонце: «економні» будинки з’явилися в АвстраліїЯк круглі сади допомагають протистояти СахаріСвітовий рейтинг брендів: США лідирують, Китай обігнав ЄвропуСуд Франції: вхід до ресторанів — тільки вакцинованимНова виставка про життя принца Філіпа відкрилася у Віндзорському замкуУ болівійській лікарні спілкуються з пацієнтами по відеозв’язкуКитай може втратити статус найбільш населеної країни світуУ Південній Кореї добова кількість нових хворих на COVID побила рекорд