03.01.2021
Телеканал NTD

Найменша корова у світі живе в Бангладеш

Найменша корова у світі живе в Бангладеш

Ця «кишенькова» корова заввишки всього пів метра. Її господарі впевнені, що та найменша у світі. Живе..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Ця «кишенькова» корова заввишки всього пів метра. Її господарі впевнені, що та найменша у світі. Живе вона на одній із ферм Бангладеш.

Довжина корівки з кличкою Рані — 66 см, а вага — 26 кг. Вона така мала, що її можна навіть носити із собою.

Незвичайне створіння вже стало місцевою знаменитістю.

[житель Бангладеш]:
«Я прийшов з онуком, бо він хотів побачити корівку».

[жителька Бангладеш]:
«Чимало людей приїжджає звідусіль, щоб побачити загадкову корову — найменшу у світі, тому мені теж потрібно було тут побувати».

Утримувати Рані не дуже дорого. Щодня вона з’їдає всього 200 грамів зерна й трави: по 100 вранці й увечері.

Господарі вже звернулися до Книги рекордів Гіннеса.

[Мохаммад Салім, власник корівки]:
«Ми подумали, що це найменша корова у світі, і подали заявку до Книги рекордів Гіннеса, щоб її туди додали. Там відповіли, що через 90 днів вони офіційно повідомлять, чи справді вона найменша. Але ми все ж упевнені, що так воно і є».

Згідно з вебсайтом Книги рекордів Гіннеса, зараз цей титул належить Манік’ям — корові з індійського штату Керала. Її зареєстрували ще у 2014 році. Заввишки вона 61 см.
Коротке посилання на цю сторінку:

Найменша корова у світі живе в БангладешУгандійка робить зі сміття модні сумкиНовий рубіж: від COVID-19 у світі померло понад 4 млн осібУ болівійській лікарні спілкуються з пацієнтами по відеозв’язкуВ Акрополі проклали нові доріжки для людей з інвалідністюБразильська котокав’ярня пропонує забрати тварин із собоюНародився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народженняВійна за космічних туристів: Бренсон проти БезосаЦвіркуни у фритюрі: киргизький бізнесмен розводить комах на продажКриза не перешкода: ліванське місто Батрун процвітає завдяки туризму