28.08.2021
Телеканал NTD

Бразильська котокав’ярня пропонує забрати тварин із собою

Бразильська котокав'ярня пропонує забрати тварин із собою

Котячий силует у чашці з капучино, печиво у вигляді котячих лапок, і звісно ж справжні коти...

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Котячий силует у чашці з капучино, печиво у вигляді котячих лапок, і звісно ж справжні коти. У цій котокав’ярні, що в центрі Ріо-де-Жанейро, усе в найкращих традиціях зоокафе.

[Джованна Молінаро, господиня котокав’ярні]:
«До нас приїздять навіть з інших штатів. Скільки разів я чула від людей, що вони не люблять котів. Але полюбили, поспілкувавшись із ними тут. <…> По-перше, коти мають неймовірну енергетику, по-друге, я можу сказати, що вони віддають усе, що отримують».

Котячі кав’ярні прийшли з Азії. Перша відкрилася на Тайвані в 1998 році. А ця бразильська має одну особливість. Тут можна забрати мурчика із собою. Заклад співпрацює з організацією, яка рятує котів.

[Джованна Молінаро, господиня котокав’ярні]:
«У світі є й інші котячі кав’ярні, але тут ми зосередилися на тому, щоб коти могли знайти новий дім».

За даними Бразильського інституту домашніх тварин, у 2019 році в країні було понад 78 мільйонів домашніх котів і собак. Через смерті під час пандемії коронавірусу багато тварин утратили господарів і залишилися сам на сам.

Заклад відкрився рік тому і вже багатьом полюбився.

[відвідувачка]:
«В оточенні всіх цих котів почуваюся як у раю. Я закохана в них! Таке відчуття, що я уві сні, де безліч кошенят».

[відвідувачка]:
«Я закохана! Не бажаю іти. Хочу просто залишитися тут і обіймати котів».

Коротке посилання на цю сторінку:

Бразильська котокав’ярня пропонує забрати тварин із собоюЧерез посуху в Бразилії висихають водосховищаЕфіопці розповідають про голод і зґвалтування в зоні воєнного конфліктуУ США COVID-19 забрав більше життів, ніж «іспанка» 100 років томуУ чому сенс навчання? В одній зі шкіл США знайшли відповідьЗахистити «шкіряний» мед хоче АвстраліяФастфуд США стане менш солонимРівень найбільшого водосховища США опустився до критичної позначкиНігерійська компанія перетворює шини на «чорне золото»Як звільнена черепаха добігла до моря