21.02.2021
Телеканал NTD

Для австралійки без ніг переробили трицикл

Для австралійки без ніг переробили трицикл

Австралійка Мерль нарешті знову почувається вільною. Жінка не має обох ніг, тому користується протезами. Тепер вона..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Австралійка Мерль нарешті знову почувається вільною. Жінка не має обох ніг, тому користується протезами. Тепер вона може поїхати, куди захоче, на адаптованому спеціально під неї електричному трициклі.

[Мерль Корнелл, жителька Кілмора]:
«Свобода! Не можу повірити. Ніби здійснився сон».

Мерль 60 років. Дев’ять років тому їй ампутували обидві ноги вище колін і більшість пальців на руках унаслідок інфекції стрептокока. До цього вона була здоровою й активною шкільною вчителькою.

[Мерль Корнелл, жителька Кілмора]:
«Я завжди багато рухалася. Не було й дня без пробіжки. Також ходила в спортивний зал».

Мерль із чоловіком живуть під Мельбурном у містечку Кілмор, де багато красивих велодоріжок. Але пара не могла ними насолоджуватися.

Пошук відповідного велосипеда став для них справжнім викликом — шукали довго й у всій Австралії. Зрештою єдиним місцем, де погодилися адаптувати трицикл під непростий випадок Мерль, виявився магазин велосипедів за 2,5 тисячі кілометрів — у Брисбені.

[Джерард Вудлок, чоловік Мерль]:
«Люди казали: «О, ви їдете до Брисбена!» Я відповідав, що це єдине місце на східному узбережжі, де є прототип і де переробили його для Мерлі».

[Джессі Вільямс, веломеханік]:
«Він має заднє гальмо з радіоуправлінням, яким дуже легко користуватися — просто натиснути на кнопку. Також є мотор із середнім приводом, укорочені ручки й перероблені під неї педалі».

Мерль каже, що тепер знову почувається молодою.
Коротке посилання на цю сторінку:

Для австралійки без ніг переробили трициклШанувальники корейських попзірок допомагають вижити моторикшам у ТаїландіУ Німеччині виявили небезпечних азійських комарівООН: на півночі Ефіопії почалася гуманітарна кризаКолекцію трофеїв легендарного футболіста Альфредо Ді Стефано виставлять на аукціон59 мутацій: новий африканський штам коронавірусу непокоїть ученихООН: Афганістан опинився на межі нової гуманітарної кризиНародився під час вибуху в Бейруті: хлопчик Джордж святкує перший день народженняУ мексиканському зоопарку оселилися рідкісні ламантиниЯк службові собаки «випускають пару» на австралійській фермі