03.11.2021
Телеканал NTD

«Харчова пустеля»: жителям міста в США бракує магазинів

«Харчова пустеля»: жителям міста в США бракує магазинів

Жителям цього району американського міста Олбані купити продукти непросто. Найближчий магазин стоїть приблизно за кілометр звідси...

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Жителям цього району американського міста Олбані купити продукти непросто. Найближчий магазин стоїть приблизно за кілометр звідси. Якщо немає машини, доводиться нести всі покупки в руках.

[місцева жителька]:
«Дуже важко. Просто якийсь жах».

Кілька неурядових організацій узялися змінити ситуацію. На вулицях з’явилися холодильники з безплатними продуктами.

[Джаммелла Андерсон, засновниця ініціативи]:
«Мета цього проєкту — доставити свіжі, здорові продукти з мінімальною обробкою».

У цьому районі є невеликі магазинчики, але в них немає свіжих овочів, фруктів та іншого продовольства за прийнятними цінами. Через це район назвали «Харчовою пустелею».

[Івет Джордан, місцева жителька]:
«Щоб купити продукти, мені довелося їхати до Гленмонта, бо тут немає продуктових магазинів».

З’явилися тут і мобільні продуктові крамниці. У них продають овочі за заниженими цінами. Різницю відшкодовує держава. Водночас продукцію вирощують на місці, на вільних ділянках землі.

Тут є і невеликі курячі ферми, які доставляють свіжі яйця.

У майбутньому тут хочуть відкрити свій супермаркет. Він може з’явитися в будівлі, де раніше був «МакДональдз». Але мережевий магазин запрошувати не хочуть. Навпаки, планують там продавати місцеву органічну продукцію.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Харчова пустеля»: жителям міста в США бракує магазинівООН: мільйонам сирійців загрожує гуманітарна катастрофаПодорож Маленької Амаль: лялька пройде 8000 км через вісім країнОфіс, підвішений на скелі: шотландець показав значення поняття «віддалена робота»Громадський город у Коста-Риці допомагає жителям впоратися з пандемієюНайменша корова у світі живе в БангладешАвстралійці, як і раніше, хочуть читати друковані газети з місцевими новинамиООН готується до збільшення кількості біженців в АфганістаніВійна за космічних туристів: Бренсон проти БезосаКруїзні лайнери повертаються до Чорногорії після 16 місяців застою