03.01.2021
Телеканал NTD

У Франції проходить заплив у стилі графа Монте-Крісто

У Франції проходить заплив у стилі графа Монте-Крісто

Плисти, як граф Монте-Крісто. Незвичайне змагання проходить біля узбережжя Марселя. Коло 200 плавців пірнають у Середземне..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Плисти, як граф Монте-Крісто. Незвичайне змагання проходить біля узбережжя Марселя. Коло 200 плавців пірнають у Середземне море, приблизно повторюючи шлях, який подолав Едмон Дантес, утікаючи з в’язниці.

П’ятикілометровий заплив стартує на острові Іф і закінчується біля пляжу Гранд-Рукас-Блан.

[Ара Хатчадурян, учасник змагань]:
«Я готувався два місяці: щодня плавав, тренувався, катався на велосипеді й так далі. Планую брати участь у всіх дев’ятьох запливах».

Дев’ять запливів проходять упродовж трьох днів.

[Домінік Лена, організатор змагань]:
«Люди, звісно, раді, бо деякі з них змогли вперше за кілька місяців зануритися в море».

Першого дня змагань погода підвела, та незабаром покращиться.

[Домінік Лена, організатор змагань]:
«Сьогодні вранці маємо ідеальні умови для змагань. Як бачите, вода спокійна, температура для плавців порівняно комфортна».

Ці змагання вперше пройшли в 1999 році. Організаторів надихнула втеча героя роману Александра Дюма.

Едмон Дантес не довів своєї невинуватості, і його ув’язнили в замку Іф. Але він заліз у мішок, призначений для померлого сусіда по камері, який потім викинули в море. Згодом Дантеса підібрали контрабандисти.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Франції проходить заплив у стилі графа Монте-КрістоВ Албанії відновлюють популяцію кучерявих пеліканівБіля берегів Таїланду випустили дитинчат бамбукових акулСпеціальні черевики для сліпих тестують в АвстріїКолонію морських коників помітили в забрудненій грецькій лагуніУ Дубаї мікрочипи вбудовують у манікюрООН: мільйонам сирійців загрожує гуманітарна катастрофаЗелений оазис прикрасив дах університету в АвстраліїЩо робить патруль поліції Нью-Йорка на вулицях Сан-ПаулуНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієт