02.11.2021
Телеканал NTD

Японська компанія Fujifilm: від плівки для фотоапаратів до ПЛР-тестів

Японська компанія Fujifilm: від плівки для фотоапаратів до ПЛР-тестів

Хто не пам'ятає фотоплівки Fujifilm!? Колись ця японська компанія заробляла мільйони на виробництві фотоапаратів і плівки..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Хто не пам’ятає фотоплівки Fujifilm!? Колись ця японська компанія заробляла мільйони на виробництві фотоапаратів і плівки до них.

Нині заснована в 1934 році фірма розширила сферу своєї діяльності. Наприклад, вона бере участь у розробленнях, покликаних протистояти коронавірусу.

[Такатосі Ісікава, представник Fujifilm]:
«Ми почали з рентгенівських знімків і розширили наш бізнес у медичному секторі, зокрема в діагностиці».

Винаходячи себе заново, Fujifilm застосувала навички виготовлення кольорової плівки у фармацевтиці й косметиці. Поступово вона почала створювати медичні технології, що й стало її стратегічним напрямом.

Усе спирається на накопичений за десятиліття досвід.

Технології Fujifilm використовують, щоб створювати антиген для вакцини проти коронавірусу — Novavax, хоч її в Японії ще не схвалили. Компанія спеціалізується й на нанотехнологіях, які використовують у РНК-вакцинах, таких як Pfizer і Moderna.

[Такатосі Ісікава, представник Fujifilm]:
«Оскільки коронавірус не є сезонним грипом, фармацевтична промисловість уважає, що попит на вакцини, на жаль, не знизиться».

Компанія розробила ПЛР-тест на коронавірус, який дає результат за 75 хвилин. Старі ж методи потребують кількох годин.

У березні також розробили набір для виявлення різних варіантів SARS-CoV-2. До того ж препарат Fujifilm проти грипу зараз проходить клінічні випробування для лікування коронавірусу.

Утім, країна й нині повністю залежить від імпортних вакцин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Японська компанія Fujifilm: від плівки для фотоапаратів до ПЛР-тестівСпеціальні вулики в Австралії відстежують бджіл, заражених небезпечним паразитомУнікальні кольори, створені природою, показали на виставці в ЛондоніMobile World Congress проходить без багатьох великих компанійGPS-трекери для дроздів: біологи вивчають причини міграції співочих птахівАкустичний моніторинг допоможе стежити за рибою в Ла-МаншіМанікюр за 10 хвилин: як робот фарбує нігтіБатько створив для сина екзоскелет, щоб він зміг ходитиНайдавніша зі знайдених могила розкриває поховальні ритуали, що були 78 тис. років томуСінгапурські науковці керують рослинами через застосунок у смартфоні