03.11.2021
Телеканал NTD

Занедбані хліви й казарми Італії перетворюють на хостели та культурні центри

Занедбані хліви й казарми Італії перетворюють на хостели та культурні центри

Серед мальовничих гір Монті Сімбруїні, що в центрі Італії, група молодих італійців розпочала проєкт розвитку місцевої..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

Серед мальовничих гір Монті Сімбруїні, що в центрі Італії, група молодих італійців розпочала проєкт розвитку місцевої економіки й утримання молоді.

Десять жителів містечка Треві-нель-Лаціо, усі молодші за 35 років, перетворили старі хліви на хостел.

Тут може розміститися 36 осіб. У ресторані подають фірмові страви з місцевих продуктів, зокрема м’ясо диких кабанів із тутешнього лісу й канолі з рікотою з козячого молока місцевого виробництва.

Щоб отримати гроші на реконструкцію, група подала заявку на конкурс, який організував регіон Лаціо.

Загалом на цей проєкт виділили шість мільйонів євро. У регіоні Лаціо стоїть уже 16 покинутих будівель, серед яких замки й монастирі, що або відреставрували, або ще ремонтують. Дев’ять із них перетворили на хостели, сім — на культурні центри.

Проєкт курує 23-річний Лоренцо Скіарретта, делегат з питань молодіжної політики регіону.

[Лоренцо Скіаретта, делегат з питань молодіжної політики Лаціо]:
«В Італії є понад 700 000 покинутих громадських будівель. З іншого боку, є молодь, якій потрібні місця для зустрічей, спілкування, навчання, ознайомлення з культурою, ведення бізнесу».

Проєкт має розв’язати величезну демографічну кризу в Італії. Населення швидко старіє, водночас більш як третина молоді не працевлаштована. Як наслідок, молодь Італії залишає сільські райони та країну загалом.

[Лоренцо Скіаретта, делегат з питань молодіжної політики Лаціо]:
«Регіон Лаціо об’єднав ці два елементи. Ми інвестували шість мільйонів євро. Ми попросили місцеві громади, парки, громадські організації регіону віддати свої занедбані будівлі, щоби перетворити їх на хостели чи туристичні центри».

Крім хлівів, реставрують колишні млини, бойні та казарми. Засновники проєкту кажуть, що це дасть молодим людям роботу, а також переконає їх залишитися в рідних місцях.
Коротке посилання на цю сторінку:

Занедбані хліви й казарми Італії перетворюють на хостели та культурні центриКубинці розводять голубів, щоб не почуватися замкненими під час пандеміїАрттерапія допомагає колишнім військовикам забути про стресНедосконала сочевиця стає ідеальним борошном для сучасних дієтУ Києві відновили аудіоекскурсії в Бабиному ЯруІталія повернула Чилі сотні кактусів, вивезених контрабандоюЯк назвали свою новонароджену дочку Гаррі й МеганУ Мехіко рятують від загибелі ацтекські чинампиТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномСотні булочок: волонтери Ріо-де-Жанейро годують жителів бідних районів