12.11.2021
Телеканал NTD

Кози й альпаки допомагають британським школярам відновлювати психічне здоров’я

Кози й альпаки допомагають британським школярам відновлювати психічне здоров'я

Ці карликові кози — нові вихованки спеціалізованої школи в британському місті Пенарт. Крім них тут живуть..

Дата завантаження: 2021-06-12

video

Ці карликові кози — нові вихованки спеціалізованої школи в британському місті Пенарт. Крім них тут живуть альпаки, качки та інші свійські птахи. Доглядати за ними допомагають діти.

[школярка]:
«Якщо день склався невдало, можна прийти сюди, вилити свої почуття, а потім заспокоїтися й провести час із тваринами».

[школярка]:
«Вони корисні для нашого психічного здоров’я. Подивіться, які вони хороші».

У школі вчаться діти з розладами аутистичного спектра і психологічними травмами. Спілкування з тваринами їх не лише заспокоює, але й надихає краще вчитися.

[школяр]:
«До появи цих тварин мені зовсім не хотілося ходити до школи. Іноді я прогулював. Але тепер вони мене мотивують. Мені хочеться приходити до школи й доглядати за ними».

Викладачі також помітили великі зрушення.

[Дейв Джиллінгем, учитель]:
«У наших учнів різне минуле. І дивовижно бачити, як вони відходять від нього. Тут вони зустрічаються, розмовляють, діляться проблемами й розповідають про своє життя. І гадаю, це дуже важливо».

Школярі будують для тварин загони, самі купують їм їжу й годують.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кози й альпаки допомагають британським школярам відновлювати психічне здоров’яПаличка Гаррі Поттера й шолом штурмовика: аукціон реквізиту для голлівудських фільмівНігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляківВ Австралії підводне плавання допомагає аутистам позбутися замкнутостіПодружжя музикантів поважного віку розважає онлайн-концертамиХрам ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачівНа німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьРесторан із бортовим харчуванням допомагає сеульцям зануритися в атмосферу польотуУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінгоУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гирею