25.01.2021
Телеканал NTD

Збір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-Паулу

Збір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-Паулу

У Бразилії стартував збір урожаю кави. І першим відкрив сезон Біологічний інститут Сан-Паулу. На його території..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

У Бразилії стартував збір урожаю кави. І першим відкрив сезон Біологічний інститут Сан-Паулу. На його території розкинулася міська кавова плантація — одна з найбільших у світі. На ній росте 2000 кавових кущів. Урожай збирають волонтери.

[Лусіану, волонтер]:
«Не очікував, що в Сан-Паулу прямо біля парку «Ібірапуера» є кавова плантація».

Зазвичай на плантацію запрошують до півтори тисячі помічників, але зараз через антиковідні заходи волонтерів значно менше.

[Харумі Ходзо, співробітниця Біологічного інституту Сан-Паулу]:
«Збирання кави в Сан-Паулу, майже в центрі міста, дуже важливе. Якщо люди побудуть тут і зберуть каву своїми руками, то це буде незабутній досвід».

Біологічний інститут Сан-Паулу працює вже 93 роки. Його співробітники розробляють методи, як боротися зі шкідниками на кавових плантаціях. Щорічно інститут жертвує 600 кілограмів кавових зерен на благодійність.
Коротке посилання на цю сторінку:

Збір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-ПаулуФранцузький піаніст уперше за 7 місяців дав концерт при свічкахБаранячі бої допомагають тунісцям тимчасово забути про безробіття й карантинні заходиОазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицюУ лондонських парках з’явилося 100 фігур слонівХрам ацтеків у Мехіко знову приймає відвідувачівМалюнок голови ведмедя, який створив Леонардо да Вінчі, можуть продати за 16 мільйонів доларівГра на диджеріду допомагає австралійським пацієнтам швидше видужуватиДля мешканців колумбійського зоопарку провели концерт класичної музикиЯк жителі різних півкуль святкують зимове й літнє сонцестояння