08.06.2021
Телеканал NTD

Збір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-Паулу

Збір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-Паулу

У Бразилії стартував збір урожаю кави. І першим відкрив сезон Біологічний інститут Сан-Паулу. На його території..

Дата завантаження: 2021-12-08

video

У Бразилії стартував збір урожаю кави. І першим відкрив сезон Біологічний інститут Сан-Паулу. На його території розкинулася міська кавова плантація — одна з найбільших у світі. На ній росте 2000 кавових кущів. Урожай збирають волонтери.

[Лусіану, волонтер]:
«Не очікував, що в Сан-Паулу прямо біля парку «Ібірапуера» є кавова плантація».

Зазвичай на плантацію запрошують до півтори тисячі помічників, але зараз через антиковідні заходи волонтерів значно менше.

[Харумі Ходзо, співробітниця Біологічного інституту Сан-Паулу]:
«Збирання кави в Сан-Паулу, майже в центрі міста, дуже важливе. Якщо люди побудуть тут і зберуть каву своїми руками, то це буде незабутній досвід».

Біологічний інститут Сан-Паулу працює вже 93 роки. Його співробітники розробляють методи, як боротися зі шкідниками на кавових плантаціях. Щорічно інститут жертвує 600 кілограмів кавових зерен на благодійність.
Коротке посилання на цю сторінку:

Збір урожаю кави в Бразилії розпочався з міської плантації в Сан-ПаулуСомалійка малює картини, щоб змінити життя країни на кращеЦиган пророкує долі, але не бачить майбутнього свого ремеслаВії, нігтики й масаж: ярмарок Olympia Beauty повернувся до ЛондонаУчасниці конкурсу «Міс Всесвіт — 2021» прогулялися ЄрусалимомВідразу п’ять мініскульптур поповнили вулиці КиєваУ Франції вручили «оскар» у сфері кулінаріїМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна Вермера«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокЛіхтарі-динозаври: виставка світла відкрилася в Парижі