25.01.2021
Телеканал NTD

Фестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчя

Фестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчя

На театральних сценах іспанського міста Херес-де-ла-Фронтера знову танцюють фламенко. Торік знаменитий фестиваль скасували через епідемію, але..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

На театральних сценах іспанського міста Херес-де-ла-Фронтера знову танцюють фламенко. Торік знаменитий фестиваль скасували через епідемію, але цього разу шанувальники фламенко побачать 33 виступи, серед яких 12 прем’єр.

[Андрес Пенья, танцюрист]:
«Спілкування з публікою, зі студентами, дотик до фламенко дуже потрібні всім. Усі нетерпляче чекали відкриття театрів і того, щоб життя почало повертатися в колишнє річище».

Танцюристи виступають після великої перерви. Багато хто важко переносив вимушену бездіяльність.

[Ева Єрбабуена, танцівниця]:
«Зненацька вам підрізають крила, і свободи більше немає, бо ми відчуваємо себе вільними тільки на сцені. Я називаю сцену храмом танцю. Нам було дуже складно. Наш політ перервали і у творчому аспекті, і в економічному».

Фестиваль фламенко в цьому місті вже традиційний. Його проводять чверть століття.

[Ісамай Бенавенте, організаторка фестивалю]:
«25-річчя культурного проєкту — це привід для радості, свята й гордості, адже деякі проєкти народжуються, але потім зникають. Проводити такий фестиваль дуже важливо і для міста, і для культури фламенко».

Під час фестивалю також проходять семінари, майстер-класи та танцювальні курси.

[туристка з Мадрида]:
«Мені подобається фламенко. (Я приїхала), щоб насолодитися погодою, атмосферою фестивалю, більше дізнатися про фламенко й подивитися виступи».

Музику та пісні фламенко додано до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Фестиваль у Хересі-де-ла-Фронтері триватиме до 22 травня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фестиваль фламенко в іспанському місті Херес-де-ла-Фронтера святкує 25-річчяМузей Голодомору встановив рекорд України за кількістю мов в аудіогідіУ Києві відкрився найбільший в Україні парк динозаврівПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківВиставка у Венеції: чи може архітектура врятувати планетуАвстралієць зібрав колекцію вінтажних проєкторів для кінотеатрівУ Нью-Йорку з’явився новий парк із мальовничим краєвидомГладіатори Стародавнього Риму: у Неаполі відкрилася тематична виставкаПольські раритети, присвячені Копернику, показали в ЛондоніОазис на голові: бельгієць замість маски надіває на себе мінітеплицю