19.07.2021
Телеканал NTD

Нью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшов

Нью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшов

Бруклінський художник Стів Вестервал любить Нью-Йорк. І він любить його настільки, що малює мініпейзажі міста, а..

Дата завантаження: 2021-10-19

video

Бруклінський художник Стів Вестервал любить Нью-Йорк. І він любить його настільки, що малює мініпейзажі міста, а потім їх ховає, щоб хтось із місцевих жителів їх знайшов.

Розміри полотна — 5 на 4 сантиметри. Стів зазвичай зображує район Грінпоінт.

[Стів Вестервал, художник]:
«Я люблю Нью-Йорк, і пізніше я зрозумів чому. Я люблю свій район. Усі люблять свій район. І їм подобається свій кут вулиці, гастроном, станція метро і все, що є у їхньому районі, їхні кав’ярні. І саме тому я зображую Нью-Йорк».

Стів ховає картину в потаємному місці. Потім сповіщає про це своїх підписників і публікує фото свого твору на тлі місця, яке на ньому зображено. Також він пише підказки, за якими можна знайти його роботу.

[Стів Вестервал, художник]:
«Напевно, щонайперше я роблю це, думаючи про людину, яка знайде картинку. Вона довго її шукатиме. Можливо, вона навіть не повірить, що вона серед листя чи в дуплі — одному з моїх улюблених місць. І це таке особливе почуття, коли знаходиш щось заховане, зроблене руками, таке собі особисте послання».

Водночас він зазначає, що продавати свої мініроботи найближчим часом не планує.

[Стів Вестервал, художник]:
«Треба докласти зусиль і знайти картинку, тому вона безплатна. Але саме це робить її особливою. Ви можете її отримати лише після полювання. Купити чи замовити їх не можна. Багато хто просить. Але я постійно кажу, що їх не можна замовити, і це робить їх ексклюзивними й особливими».

40-річний художник почав свою кампанію коло трьох років тому. Через пандемію на кілька місяців зробив паузу. Але тепер знову відновив свою гру.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшовРецепти предків: палестинська сім’я готує східні солодощіМагію «Disney» розкривають на виставці в МіланіСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструментиЦвітуть лише шість днів: у Ріо милуються квітками табебуй«Людина-павук» і «три мушкетери» підкорили хмарочос під ПарижемКолишній індійський інженер уже 30 років робить яскравих ляльокТренажери допомагають австралійцям позбуватися депресіїЧому 9-річного художника називають да Вінчі з ДорсетуВесілля на висоті 6400 метрів: болівійська пара одружилася на горі в Андах