25.01.2021
Телеканал NTD

Нью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшов

Нью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшов

Бруклінський художник Стів Вестервал любить Нью-Йорк. І він любить його настільки, що малює мініпейзажі міста, а..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Бруклінський художник Стів Вестервал любить Нью-Йорк. І він любить його настільки, що малює мініпейзажі міста, а потім їх ховає, щоб хтось із місцевих жителів їх знайшов.

Розміри полотна — 5 на 4 сантиметри. Стів зазвичай зображує район Грінпоінт.

[Стів Вестервал, художник]:
«Я люблю Нью-Йорк, і пізніше я зрозумів чому. Я люблю свій район. Усі люблять свій район. І їм подобається свій кут вулиці, гастроном, станція метро і все, що є у їхньому районі, їхні кав’ярні. І саме тому я зображую Нью-Йорк».

Стів ховає картину в потаємному місці. Потім сповіщає про це своїх підписників і публікує фото свого твору на тлі місця, яке на ньому зображено. Також він пише підказки, за якими можна знайти його роботу.

[Стів Вестервал, художник]:
«Напевно, щонайперше я роблю це, думаючи про людину, яка знайде картинку. Вона довго її шукатиме. Можливо, вона навіть не повірить, що вона серед листя чи в дуплі — одному з моїх улюблених місць. І це таке особливе почуття, коли знаходиш щось заховане, зроблене руками, таке собі особисте послання».

Водночас він зазначає, що продавати свої мініроботи найближчим часом не планує.

[Стів Вестервал, художник]:
«Треба докласти зусиль і знайти картинку, тому вона безплатна. Але саме це робить її особливою. Ви можете її отримати лише після полювання. Купити чи замовити їх не можна. Багато хто просить. Але я постійно кажу, що їх не можна замовити, і це робить їх ексклюзивними й особливими».

40-річний художник почав свою кампанію коло трьох років тому. Через пандемію на кілька місяців зробив паузу. Але тепер знову відновив свою гру.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нью-йоркський художник ховає свої мінікартини в місті, щоб хтось їх знайшовПарад мумій і новий музей: як Єгипет приваблює туристів під час пандеміїНімець за чотири місяці склав найбільший у світі пазлУ Лондоні відкрився музей поліціїБіля лондонського палацу Гемптон-Корт проходить фестиваль тюльпанівУ Колізеї побудують високотехнологічну арену вартістю майже 20 млн євроУкраїнець установив рекорд Гіннеса, жонглюючи гиреюШвейцарського сніговика вперше підпалили за межами ЦюрихаІталійці насолоджуються весною на тюльпановому поліФранцузький зоопарк вітає друге дитинча жирафи за рік