08.01.2021
Телеканал NTD

Нова канатна дорога полегшить перевезення людей в Мехіко

Нова канатна дорога полегшить перевезення людей в Мехіко

У Мехіко відкрилася перша лінія канатної дороги. До неї входять дві станції, що розташовані на околиці..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

У Мехіко відкрилася перша лінія канатної дороги. До неї входять дві станції, що розташовані на околиці мегаполіса. Між ними один кілометр 700 метрів.

Столиця Мексики відома своїм напруженим трафіком і постійними заторами. У місті живе більш як 20 мільйонів осіб.

[жителька Мехіко]:
«Чудово, дуже зручно. Канатна дорога буде корисною багатьом місцевим жителям. Наприклад, мій син навчається в цьому районі, і мені було важко добиратися сюди з центру міста».

Кабінки зробили просторими. Кожна вміщує десять пасажирів. Під час пандемії в одну може сідати не більше ніж шість осіб. Водночас пасажири повинні бути в масках.

Уся канатна дорога протягнеться на дев’ять кілометрів. Загалом побудують п’ять станцій.

Проєкт розробила одна австрійсько-швейцарська компанія, яка вже побудувала канатні дороги у 80 країнах світу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Нова канатна дорога полегшить перевезення людей в МехікоФотопастки у гватемальських джунглях зняли життя ягуарівМарсохід «Наполегливість» уперше добув кисень з атмосфери Марса«Розумні» турнікети в аеропорту Дубая допомагають пройти паспортний контроль за секундиУчитель під час шкільних канікул зробив своєму учневі протезВакцина AstraZeneca не дає повного захисту від південноафриканського штаму коронавірусуУ Сінгапурі роботи-кур’єри доставляють продукти із супермаркетуВ Атланті зареєстрували 28-й у світі «живий дім»Французькі науковці намагаються зрозуміти, чому COVID-19 супроводжується втратою нюхуТихіше, ніж на Різдво: локдауни у 2020-му вдвічі знизили шумове забруднення