28.08.2021
Телеканал NTD

Європейське космічне агентство оголосило про новий набір астронавтів

Європейське космічне агентство оголосило про новий набір астронавтів

Європейське космічне агентство оголосило новий набір. Уперше більш ніж за десятиліття воно відбиратиме нове покоління астронавтів...

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Європейське космічне агентство оголосило новий набір. Уперше більш ніж за десятиліття воно відбиратиме нове покоління астронавтів.

Водночас воно настійно рекомендує подавати заявки жінкам, а також розмірковує про те, як можна залучити до освоєння космосу людей з інвалідністю.

Усі зацікавлені зможуть відправляти своє резюме впродовж двох місяців — із кінця березня до кінця травня. Розглядатимуть їх лише тоді, якщо заявник має ступінь магістра в галузі науки чи математики.

[Ян Ворнер, голова Європейського космічного агентства]:
«Маємо астронавтів з попереднього набору. Вони досі працюють. Я хотів би, щоб вони й у майбутньому полетіли на орбіту, у космос. Та водночас нам потрібні нові астронавти, щоб забезпечити безперебійність роботи».

Процес відбору розділять на шість етапів. Усіх кандидатів перевірять на знання науки й техніки, а також випробують їхню фізичну підготовку й здатність бути спокійним у стресових ситуаціях.

[Тім Пік, британський астронавт]:
«Якщо подивитися на наші пілотовані польоти, то вони досить дивовижні. Ми розширюємо кордони, шукаємо більше інженерів, більше вчених, більше астронавтів тощо. Тож стати частиною цієї міжнародної команди — великий привілей».

Попереднього разу до Європейського космічного агентства набирали у 2008 році. Тоді заявки подало понад 8000 осіб, проте до фіналу дійшло лише десять.

Цього разу ЄКА сподівається набрати до 26 постійних і запасних астронавтів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Європейське космічне агентство оголосило про новий набір астронавтівЖаби в Австралії відновлюються після пожеж ліпше, ніж очікувалосяДосягнення й невдачі в медицині: огляд 2020 рокуДавня мушля виявилася музичним інструментомКенійці створили протез, який працює від сигналів мозкуПерша за 400 років: переселені бобри побудували греблю в СомерсетіВакцина AstraZeneca не дає повного захисту від південноафриканського штаму коронавірусуНовинки GM на CES-2021: електропікап Hummer і футуристичний Cadillac LyriqПрибирання, доставляння і зв’язок: як роботи допомагали протистояти COVID-19 у 2020 роціГонконгська компанія запустить масове виробництво медичних гуманоїдів