25.01.2021
Телеканал NTD

Член партії Аун Сан Су Чжі помер в ув’язненні

Член партії Аун Сан Су Чжі помер в ув'язненні

Член партії усунутого лідера М'янми Аун Сан Су Чжі помер в ув'язненні. Він очолював осередок «Національної..

Дата завантаження: 2021-06-25

video

Член партії усунутого лідера М’янми Аун Сан Су Чжі помер в ув’язненні. Він очолював осередок «Національної ліги за демократію» в Янгоні — найбільшому місті країни.

58-річного Кхіна Маунга Латта заарештували вдома під час рейду поліції. Незабаром родичам повідомили, що він помер в ув’язненні, імовірно, від серцевого нападу. Однак його заступник каже, що бачила на тілі Латта рани.

[Кхін Сан Мінт, колишній заступник Кхіна Маунга Латта]:
«Щодо причини його смерті військові лікарі сказали, що він помер через хворе серце. Я запитала, звідки на його тілі з’явилися рани, його дочка запитала те ж саме. Рани були на потилиці, а також ззаду, біля стегна. Але лікар сказав, що ці рани не були причиною смерті».

1 лютого військові М’янми вчинили переворот — вони захопили владу й помістили під домашній арешт фактичного лідера країни Аун Сан Су Чжі. Потім спалахнули масштабні протести, які останнім часом стають дедалі кривавішими.

За даними ООН, сили безпеки М’янми під час придушень уже вбили близько 50 осіб. Також за даними правозахисних груп, більш як 1700 осіб було ув’язнено.

Водночас альянс впливових профспілок робітників М’янми закликав до тривалого загальнонаціонального страйку. Він має намір домогтися повної зупинки економіки країни.
Коротке посилання на цю сторінку:

Член партії Аун Сан Су Чжі помер в ув’язненні35 років від дня Чорнобильської катастрофи: потік туристів не зменшуєтьсяСотні новозеландців евакуювалися через повені в КентерберіПоезд сошёл с рельсов в Египте: более десяти погибшихПрезидента Чаду вбито, армія обіцяє вибори через 18 місяцівПовені та зсуви на Шрі-Ланці: понад 10 загиблихІзраїль і ХАМАС уклали перемир’яЄС і США владнали найтривалішу суперечку в історії СОТВ Еквадорі президентом несподівано став банкір Гільєрмо ЛассоЄС обіцяє Туреччині нове стабільне фінансування за стримування біженців