19.04.2024
Телеканал NTD

У Німеччині автобуси обладнають фільтрами, які знищують віруси

У Німеччині автобуси обладнають фільтрами, які знищують віруси

У баварському місті Ной-Ульм вирішили захистити людей від зараження коронавірусом в автобусах. Одна німецька компанія розробила..

Дата завантаження: 2024-03-19

video

У баварському місті Ной-Ульм вирішили захистити людей від зараження коронавірусом в автобусах. Одна німецька компанія розробила спеціальні високоефективні фільтри.

[Александер Цайзер, інженер компанії ― розробника фільтрів]:
«Ми маємо новий активний фільтр. Він прогресивний і фільтрує 99 % аерозолів — дрібних частинок завбільшки до 0,3 мікрометра».

На фільтрах є шар, просочений фруктовою кислотою. Контактуючи з ним, віруси гинуть. Наразі новою системою фільтрації обладнали два автобуси.

[Юрген Гіппін, співробітник компанії ― розробника фільтрів]:
«Система влаштована так, що повітря надходить зверху і втягується знизу, проходячи повз пасажирів. Перехресної вентиляції немає, тому наша система оптимальна. Швидкість повітрообміну в автобусі становить від двох до чотирьох хвилин. Це означає, що не довше ніж за чотири хвилини в автобусі повністю оновлюється повітря».

Компанія сподівається, що нові фільтри допоможуть повернути пасажирів. Поки автобуси ходять майже порожні.

[пасажирка]:
«Буде чудово, якщо всюди поставлять фільтри, що захищають від коронавірусу».

[пасажир]:
«Це дуже добра ідея, чудова».

[пасажирка]:
«Якщо це допоможе, якщо фільтр захистить, то я це підтримую. Очі не бачать, як фільтрується повітря, та гадаю, ідея добра».

До кінця року новими фільтрами обладнають усі міські автобуси двох певних марок.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Німеччині автобуси обладнають фільтрами, які знищують вірусиУ Дубаї корали вирощують по-новомуРобот-кур’єр почав доставляти їжу в ТокіоЯк співають кити: данські вчені виявили спеціальний орган200 давніх украдених артефактів повернулися до ПеруДо нас летить одна з найяскравіших відомих кометНові протези дають змогу відчувати температуру предметівНауковці створили роботизовану «третю руку», якою можна керувати диханнямКнопки для смартфонів та інтелектуальне дзеркало: новинки CES-2024Науковці створили перший функціональний напівпровідник із графену

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: