08.02.2021
Телеканал NTD

У Німеччині автобуси обладнають фільтрами, які знищують віруси

У Німеччині автобуси обладнають фільтрами, які знищують віруси

У баварському місті Ной-Ульм вирішили захистити людей від зараження коронавірусом в автобусах. Одна німецька компанія розробила..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

У баварському місті Ной-Ульм вирішили захистити людей від зараження коронавірусом в автобусах. Одна німецька компанія розробила спеціальні високоефективні фільтри.

[Александер Цайзер, інженер компанії ― розробника фільтрів]:
«Ми маємо новий активний фільтр. Він прогресивний і фільтрує 99 % аерозолів — дрібних частинок завбільшки до 0,3 мікрометра».

На фільтрах є шар, просочений фруктовою кислотою. Контактуючи з ним, віруси гинуть. Наразі новою системою фільтрації обладнали два автобуси.

[Юрген Гіппін, співробітник компанії ― розробника фільтрів]:
«Система влаштована так, що повітря надходить зверху і втягується знизу, проходячи повз пасажирів. Перехресної вентиляції немає, тому наша система оптимальна. Швидкість повітрообміну в автобусі становить від двох до чотирьох хвилин. Це означає, що не довше ніж за чотири хвилини в автобусі повністю оновлюється повітря».

Компанія сподівається, що нові фільтри допоможуть повернути пасажирів. Поки автобуси ходять майже порожні.

[пасажирка]:
«Буде чудово, якщо всюди поставлять фільтри, що захищають від коронавірусу».

[пасажир]:
«Це дуже добра ідея, чудова».

[пасажирка]:
«Якщо це допоможе, якщо фільтр захистить, то я це підтримую. Очі не бачать, як фільтрується повітря, та гадаю, ідея добра».

До кінця року новими фільтрами обладнають усі міські автобуси двох певних марок.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Німеччині автобуси обладнають фільтрами, які знищують вірусиНауковці на крок наблизилися до розгадки антикітерського механізмуПід час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницюВ Африці «сонячні» морозильні камери допоможуть зберігати рибу й вакциниЯк турецьке озеро допоможе вивчати МарсНовий застосунок для спостереження за тюленями допоможе захистити цих тваринЄвропейське космічне агентство оголосило про новий набір астронавтівУ Чилі знайшли скам’янілість раніше невідомої тварини віком 74 млн роківНа озері в Італії випробовують електрокатер на підводних крилахДавня мушля виявилася музичним інструментом