08.12.2021
Телеканал NTD

Під час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницю

Під час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницю

Неподалік від Помпеїв італійські археологи розкопали велику святкову колісницю. Вона складається із залізних, бронзових та цинкових..

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Неподалік від Помпеїв італійські археологи розкопали велику святкову колісницю. Вона складається із залізних, бронзових та цинкових деталей і відмінно збереглася.

Колісниця пишно оздоблена, а всередині залишилися сліди від подушок, а також мотузок, якими прив’язували вінки.

Церемоніальний транспорт знайшли біля стаєнь стародавньої вілли в Чивіті Джуліані. Це приблизно за 700 метрів од Помпеїв. Науковці вважають знахідку унікальною.

Раніше під час розкопок у Помпеях археологи знаходили чотириколісні вози, але всі вони були призначені для роботи чи звичайного перевезення людей.

Помпеї загинули в 79 році нашої ери під час виверження Везувію. Місто потонуло під багатометровою товщею лави та попелу, завдяки чому будівлі й усілякі предмети напрочуд добре збереглися до наших днів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Під час розкопок у Помпеях знайшли церемоніальну колісницюЯк бактерія костариканських жаб допоможе перемогти смертельний грибокСамовідновитися: японські слимаки вміють повністю регенеруватисяНовий застосунок для спостереження за тюленями допоможе захистити цих тваринВ Атланті зареєстрували 28-й у світі «живий дім»Будинки на 3D-принтері: нова індустрія в СШАУ Чилі знайшли скам’янілість раніше невідомої тварини віком 74 млн роківНімецькі науковці зафільмували, що відбувається в бджолиних вуликахУчитель під час шкільних канікул зробив своєму учневі протезНа озері в Італії випробовують електрокатер на підводних крилах