12.02.2022
Телеканал NTD

ЄС не дасть Великій Британії вільного доступу на свій фінансовий ринок

ЄС не дасть Великій Британії вільного доступу на свій фінансовий ринок

Доступ на фінансові ринки Розбіжність між Лондоном і Брюсселем У Великої Британії та ЄС виникла розбіжність..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Доступ на фінансові ринки
Розбіжність між Лондоном і Брюсселем

У Великої Британії та ЄС виникла розбіжність щодо доступу на фінансові ринки після «брекзиту».

Британський міністр фінансів Саджид Джавід сказав, що хоче стабільних фінансових відносин на майбутні десятиліття. Однак чиновник ЄС іншої думки.

Велика Британія покинула Євросоюз минулого місяця. А із січня наступного року британські фірми, які надають фінансові послуги, утратять привілейований доступ до клієнтів у ЄС.

Виняток зроблять лише для окремих фінансових секторів, де правила вважаються еквівалентними. Джавід переконаний, що принцип еквівалентності має застосовуватися до всієї індустрії фінансових послуг.

Однак головний парламентер від ЄС Мішель Барньє сказав, що Великій Британії не варто плекати таких ілюзій.

[Мішель Барньє, головний парламентер щодо «брекзиту» від ЄС]:
«»Брекзит» не може означати, що бізнес залишиться колишнім. У всіх сферах наближаються зміни: деякі — більш масштабні, деякі — менш. Якісь будуть тимчасовими, а якісь — постійними. «Брекзит» означає, що британські фінансові послуги буде обмежено. Взаємного визнання не буде».

Принцип еквівалентності діє у ЄС із Сінгапуром, США та Японією. Однак лише в окремих сферах фінансових послуг. Водночас його ще ніколи не застосовували для величезного фінансового сектору біля кордонів блоку.

Брюссель каже, що доступ Великої Британії на фінансові ринки буде пов’язаний із масштабнішими торговими питаннями, такими як права на риболовлю.

Тим часом британські фінансові фірми поки працюють у невизначеності й далі відкривають філії в ЄС, щоб не втратити європейський ринок.
Коротке посилання на цю сторінку:

ЄС не дасть Великій Британії вільного доступу на свій фінансовий ринокНа початку літа Греція почала знову запасатися вугіллямНімеччина субсидує громадський транспорт та знизила податки на пальнеТуристи повертаються до Греції, але заважає інфляціяБез підсвічення та фонтанів: німецький Аугсбург почав економитиЦіна на бензин у США досягла історичного максимумуЄвросоюз значно збільшить експорт газу з Ізраїлю через ЄгипетУ Німеччині через інфляцію почалася соціальна кризаНова Зеландія та ЄС погодили договір про вільну торгівлю, але він «нікому не подобається»Президент Європейської комісії засудила російський продовольчий шантаж

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: