25.12.2024
Телеканал NTD

Google оскаржить антимонопольний штраф ЄС у Європейському трибуналі

Google оскаржить антимонопольний штраф ЄС у Європейському трибуналі

Google судиться з ЄС Брюссель, Бельгія Компанія Google, підрозділ Alphabet, переносить свою боротьбу проти антимонопольного штрафу..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Google судиться з ЄС
Брюссель, Бельгія

Компанія Google, підрозділ Alphabet, переносить свою боротьбу проти антимонопольного штрафу ЄС до Європейського трибуналу, що також відомий як Європейський суд загальної юрисдикції.

Пошуковий гігант намагається оскаржити штраф розміром два мільярди 400 мільйонів євро, який на нього наклали за порушення антимонопольних правил ЄС ще в червні 2017 року.

[Маргрете Вестагер, єврокомісар з питань конкуренції]:

«Google скористався домінуванням на ринку пошукових систем і незаконно зробив привілейованим свій продукт — функції порівняння товарів».

Засідання відбудуться 12‒14 лютого в Люксембурзі. На них заслухають аргументи Google, а також групи, яка захищає пошуковик в суді. На стороні Єврокомісії буде Німеччина та вісім компаній.

Штраф, про який Єврокомісія оголосила 2017 року, став найбільшим, накладеним на одну компанію в ЄС. Раніше найбільшим грошовим покаранням уважали штраф, який стягнули з компанії Intel у 2009 році. Він становив один мільярд 60 мільйонів євро.

Компанія Google каже, що правил не порушувала. У 2013 році вона вже змогла перемогти в судовій тяганині з урядом США, який стверджував, що пошуковик у результатах пошуку просуває свою продукцію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: