21.03.2024
Телеканал NTD

У ЄС набули чинності мита на електромобілі з Китаю

У ЄС набули чинності мита на електромобілі з Китаю

5 липня в ЄС набрали чинності мита на імпорт китайських електромобілів. Вони становитимуть від 17 до..

Дата завантаження: 2024-07-21

video

5 липня в ЄС набрали чинності мита на імпорт китайських електромобілів. Вони становитимуть від 17 до більш як 37%.

Утім, поки що вони не остаточні. Брюссель виділив чотири місяці на антисубсидіарне розслідування та переговори з китайською стороною.

На автомобілі компанії BYD накладають мито розміром 17,4%, на Geely — 19,9% та на SAIC — 37,6%. Це додатково до стандартного мита ЄС у 10% на імпорт авто.

Тарифи ЄС запровадив через наплив дешевих електромобілів з КНР. Як кажуть європейські та американські чиновники, Китай ставить на свою продукцію надто низьку ціну завдяки масштабним державним субсидіям. Це ставить під загрозу європейську автомобільну промисловість.

[Ерік Мамер, прессекретар Єврокомісії]:

«ЄС хоче знайти розв’язання проблеми, а не запроваджувати мита. Накладення мит — не ціль. Це засіб виправлення дисбалансу, несправедливої ​​конкурентної ситуації, коли виробникам автомобілів у ЄС завдають шкоди».

За результатами чотирьох місяців розслідування Єврокомісія надасть остаточний план мит, який запровадять на п’ять років. За нього голосуватимуть країни-члени.

Міністерство торгівлі Китаю заявило, що обидві сторони вже провели кілька раундів переговорів щодо цих мит.

За оцінками Єврокомісії, цього року частка китайських брендів на ринку ЄС зросла до 8%. У 2019 році вона становила менш як 1%. Очікують, що у 2025 цей показник може досягти 20%.

Водночас ціни на китайські електрокари зазвичай на 20% нижчі, ніж на моделі, вироблені в ЄС.

Зазначимо, що Вашингтон із серпня теж запроваджує мита на китайські електричні авто. Але його ставка становитиме 100%.
Коротке посилання на цю сторінку:

У ЄС набули чинності мита на електромобілі з КитаюСутички в Парижі після другого туру виборів, на якому перемагають ліві силиІзраїльські танки просунулися до центру РафахаНа польсько-білоруському кордоні загострюється ситуація через наплив мігрантівІзраїль заявив, що не закінчив із «Хезболлою» і що «літо буде спекотним»Замах на Дональда Трампа: що вже відомо ФБРПрокурор МКС подав запит на видання ордерів на арешт лідерів Ізраїлю та ХАМАСуАргентинці кажуть, що тепер їжа для них — це розкіш«Карачі — бетонні джунглі»: екстремальна спека в ПакистаніУ Великій Британії затримали підозрюваного в убивстві дружини та дочок коментатора BBC

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: