25.06.2024
Телеканал NTD

Щоб економічно відновитися після коронавірусу, Азії знадобиться пів року

Щоб економічно відновитися після коронавірусу, Азії знадобиться пів року

Наслідки для економіки Поширення коронавірусу Цього року Всесвітній мобільний конгрес не відбудеться. Організатори вирішили скасувати захід,..

Дата завантаження: 2024-05-25

video

Наслідки для економіки
Поширення коронавірусу

Цього року Всесвітній мобільний конгрес не відбудеться. Організатори вирішили скасувати захід, який у Барселоні зазвичай відвідує до 100 тисяч осіб. Вони побоюються поширення китайського коронавірусу. Також багато великих корпорацій через епідемію відкликали свої заявки на участь.

Торгова Асоціація GSM, яка організовує захід, оголосила, що конгрес було скасовано попри запевнення місцевого міністерства охорони здоров’я, що конференцію відвідувати безпечно. Конгрес був запланований на 24‒27 лютого.

Водночас експерти зазначають, що коронавірус матиме неабиякий економічний вплив не тільки на Китай, а й на інші азійські країни. І на відновлення піде щонайменше пів року.

[Дікі Вон, аналітик]:
«Деякі китайські компанії сказали ЗМІ, що почали відновлювати бізнес. Але я думаю, що на це потрібен час. Можливо квартал, а можливо й два».

Через епідемію вихідні в Китаї на китайський Новий рік продовжили на 10 днів. Це означає, що багато підприємств і компаній не працювали.

[Дікі Вон, аналітик]:
«Це впливає не тільки на економіку Китаю. І ми говоримо не лише про промислові компанії, але також про сегмент роздрібних продажів, про готелі, ресторани тощо. Ми бачимо, що наслідки будуть, особливо в материковому Китаї. І вони проявлятимуться не тільки в першому, але й у другому кварталі. Це може зменшити зростання ВВП Китаю на 1%».

А міністр фінансів США зазначив, що коронавірус не матиме довгострокового впливу на американську економіку.

[Стівен Мнучін, міністр фінансів США]:
«Вплив буде лише у 2020 році. Тобто коронавірус не вплине на зростання економіки в найближчі 10 років. Ситуація з Boeing теж не вплине».

Водночас кількість смертей від коронавірусу в Китаї щодня зростає. Припускають, що влада КНР почала застосовувати новий спосіб виявлення вірусу за допомогою рентгена. На думку експертів, це може вказувати на те, що раніше багатьох загиблих не врахували, і що жертв епідемії може бути в десятки разів більше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Щоб економічно відновитися після коронавірусу, Азії знадобиться пів рокуПерше за сім років повне сонячне затемнення побачили жителі Північної АмерикиКолумбійський університет почав відстороняти студентів від навчанняВсесвітня продовольча програма ООН закликає рішуче відреагувати на гуманітарну кризу в ГаїтіВикрадення планів безпеки поставила під загрозу проведення Олімпіади в ПарижіОдна пропозиція на тисячу заявок: молоді китайці не можуть знайти роботуІзраїль і далі перебуває в стані підвищеної готовності після масованої атаки ІрануУ Гаїті сформували перехідну президентську раду та призначили прем’єраФермери біля затоплених полів у Греції скаржаться на погоду та просять допомогиАвстралія підтвердила загибель волонтера в Секторі Гази та зажадала від Ізраїлю відповідей

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: