06.12.2021
Телеканал NTD

Виставка «Сумки: від і до» відкривається в Лондоні

Виставка «Сумки: від і до» відкривається в Лондоні

У Лондоні відкривається виставка, яку присвячено сумкам. Вона так і називається «Сумки: від і до». Відвідувачі..

Дата завантаження: 2021-03-06

video

У Лондоні відкривається виставка, яку присвячено сумкам. Вона так і називається «Сумки: від і до».

Відвідувачі побачать 300 експонатів: від портфеля колишнього британського прем’єра Вінстона Черчилля до сумочки Fendi екранної героїні Сари Джессіки Паркер.

Загалом усі предмети розділено на три категорії: «Функціонал і практичність», «Статус і самовираження», «Дизайн та виробництво».

[Люсія Саві, кураторка виставки]:
«Виставка досліджує функціонал, символічне значення, дизайн і процес виготовлення сумок за кілька століть. Найдавніший експонат на виставці датовано XVI століттям. І ми проходимо весь шлях аж до наших часів».

Виставка мала розпочатися у квітні. Однак через пандемію відкриття довелося відкласти.

[Люсія Саві, кураторка виставки]:
«Мені здається, люди нетерпляче чекають тієї миті, коли можна буде вийти з дому, особливо після другого карантину, і прийти до музеїв оглянути всілякі виставки, зокрема, звісно, і виставку сумок. У музеї дуже безпечно. І вельми приємно, коли не дивишся на експонати через екран, а бачиш їх на власні очі».

Експонати надали всесвітньо відомі доми моди й бренди, серед яких Fendi, Prada й Karl Lagerfeld. Також можна побачити відомі моделі, наприклад першу сумку «Біркін» від Hermes, чи сумочки Mulberry з приватних колекцій моделей Алекси Чанг і Кейт Мосс.
Коротке посилання на цю сторінку:

Виставка «Сумки: від і до» відкривається в ЛондоніЯкі фітнес-тенденції диктує 2021 рікДень бабака: зима затримається ще на шість тижнівЕстонець змайстрував карусель із льоду прямо в Балтійському моріУ Новому Орлеані через скасування параду люди прикрасили будинки як карнавальні платформиТеотіуакан знову приймає гостейУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилІндійські танці на тлі стародавнього храму заворожують глядачівПрапор і нарти з експедиції Шеклтона передали двом британським музеямСанта-Клауси влаштували прогулянку на SUP-бордах в Адріатичному морі