22.01.2021
Телеканал NTD

У Києві пропонують робити новорічні іграшки власноруч

У Києві пропонують робити новорічні іграшки власноруч

Іграшки з вати, паперу, тіста та скла. У Києві відкрилася виставка, присвячена новорічним прикрасам. У Центрі..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Іграшки з вати, паперу, тіста та скла. У Києві відкрилася виставка, присвячена новорічним прикрасам. У Центрі української культури та мистецтва показали понад 500 експонатів 40 майстрів і колекціонерів. Майже всі прикраси зроблено вручну.

[Ольга Музиченко, заст. директора Центру української культури та мистецтва]:
«У новорічну іграшку ручної роботи закладена позитивна енергетика того, хто її створює. Вона має високу художню цінність. Ялинкові прикраси ручної роботи в порівнянні з дешевими пластиковими китайськими іграшками унікальні».

Майстриня Ганна пропонує прикрашати ялинку дерев’яними іграшками, розписаними вручну, а також шити прикраси з фетру.

[Ганна Шпилька, майстриня]:
«Так ви переживаєте Різдво чи Новий рік не один день чи кілька днів, а відчуваєте цей настрій упродовж тривалого періоду. І він запам’ятовується».

Багато відвідувачів черпають для себе нові ідеї.

[Тетяна, відвідувачка]:
«Тут дуже багато всього з природних матеріалів, і це чудово».

[Валентина, відвідувачка]:
«Мені дуже сподобалися писані пряники. Ми приїдемо додому й розпишемо пряники».

Виставка триватиме до 28 грудня.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Києві пропонують робити новорічні іграшки власноручЗнаменитим Гентським вівтарем можна погуляти у віртуальної реальностіНа німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьВ Австралії біженців залучають до спорту й допомагають влитися в суспільствоУ Мілані шкільний двір перетворили на штучний сніговий схилТанго в захисних костюмах: швейцарські танцюристи нагадали про себеУ Копенгагені в умовах карантинних заходів проходить фестиваль світлаКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахУ болівійському зоопарку вдруге приносять потомство рідкісні андські фламінго19-річний сенегальський жокей мріє про світову славу