22.02.2021
Телеканал NTD

Гриби й спори: незвичайна ілюмінація в британському маєтку Вейкгерст

Гриби й спори: незвичайна ілюмінація в британському маєтку Вейкгерст

Святкові сяйні інсталяції прикрасили давній маєток Вейкгерст в англійському графстві Сассекс. У розкішних садах розмістилося більш..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Святкові сяйні інсталяції прикрасили давній маєток Вейкгерст в англійському графстві Сассекс. У розкішних садах розмістилося більш як тисяча ліхтарів. Цього року темою світлового шоу стала природа, а точніше — гриби і їхні спори.

Для багатьох гостей передріздвяна екскурсія маєтком уже стала традицією.

[гість маєтку Вейкгерст]:
«Ми приїжджаємо сюди щороку, відколи почали це робити. І нам дуже подобається тут бувати. Для нас це як початок Різдва».

[гостя маєтку Вейкгерст]:
«Ми приїжджали торік, і цей рік здається по-справжньому видатним. Усе прикрашено навіть краще, ніж раніше. Ці простори вже як рідні. Нам із дітьми подобається гуляти серед цих ліхтарів. Просто чарівно».

Маєток Вейкгерст звели наприкінці XVI століття, а його знамениті сади заклали на початку двадцятого. За словами дизайнерів, святкова ілюмінація доповнює красу природного ландшафту.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гриби й спори: незвичайна ілюмінація в британському маєтку ВейкгерстНовий рекорд Гіннеса: іграшковий поїзд зіграв найдовшу мелодію на келихахІндійці влаштували перегони буйволів з нагоди кінця збору врожаюЗнамените озеро Дал у Кашмірі очищають від сміття й бур’янівПандемія підвищила попит на вінілові платівкиУ Флоренції реставрують перше у світі джакузіПерегони з часом: баварцеві двічі на рік доводиться переводити 365 годинниківКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахНа німецькій фермі дозволяють обніматися з вівцями, щоб забути про самотністьЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»