22.01.2021
Телеканал NTD

Масштабний фестиваль ліхтарів відкрився в Таллінні

Масштабний фестиваль ліхтарів відкрився в Таллінні

Кілька мільйонів лампочок і тисячі метрів шовку. Стільки пішло на ці дивовижні скульптури, виконані в традиційній..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Кілька мільйонів лампочок і тисячі метрів шовку. Стільки пішло на ці дивовижні скульптури, виконані в традиційній техніці китайських ліхтарів.

Різдвяний фестиваль ліхтарів проходить у Таллінні. 30 величезних експонатів розмістилися на Співочому полі. Цього року захід проходить під назвою «Країна мрій».

Від екзотичних птахів і тварин до матрьошок і Тадж-Махалу. У всій красі скульптури постають після заходу сонця.

Для жителів естонської столиці це рідкісна можливість знову побути в атмосфері невимушених вечірніх гулянь на тлі карантинних обмежень.

[гостя]:
«Я вражена. Гадала, він буде набагато меншим. У нинішній ситуації в Естонії чи інших країнах чудово мати якийсь такий захід просто неба».

[гість]:
«Не очікував побачити тут стільки людей, це чудово. Радий, що щось проводять у такий час і на вулиці».

Разом із фестивалем влаштували й різдвяний ярмарок, де можна покуштувати святкові страви й відвідати резиденцію Санта-Клауса. Усе з урахування карантинних норм.
Коротке посилання на цю сторінку:

Масштабний фестиваль ліхтарів відкрився в ТаллінніШвейцарського сніговика вперше підпалили за межами ЦюрихаАфроамериканка, яка виконує ірландські танці, стала зіркою інтернетуМобільний театр подорожує бідними кварталами ЄгиптуСолодкі й різнокольорові: у Лос-Анджелесі відкрили парк «Цукрова ейфорія»Нью-йоркський магазин неонових вивісок досі популярнийВ Австралії біженців залучають до спорту й допомагають влитися в суспільствоФутболку Марадони з автографом виставляють на аукціонВ Індії колонії рожевих фламінго приваблюють шанувальників природиПосмійся зі своїх проблем: єгиптяни знімають стрес за допомогою йоги сміху