09.02.2021
Телеканал NTD

У церквах і на площах Бейрута проходять концерти класичної музики

У церквах і на площах Бейрута проходять концерти класичної музики

У Лівані проходить Бейрутський фестиваль пісень, присвячений класичній музиці. Концерти влаштовують у церквах і на міських..

Дата завантаження: 2021-03-09

video

У Лівані проходить Бейрутський фестиваль пісень, присвячений класичній музиці. Концерти влаштовують у церквах і на міських площах. На одному з них виступає відомий франко-ліванський піаніст Абдель Рахман ель Баша.

Він виконує твори Шопена й хоче музикою підтримати ліванців. Цього року їм довелося багато чого пережити, зокрема вибухи в бейрутському порту.

[глядачка]:
«Я вважаю це простором надії. Ми чекали на цю подію, особливо після двотижневої ізоляції. Зараз ми немов здійснили подорож світом. Це чудесно».

[глядач]:
«Прекрасні враження, тим паче що ми слухали піаніста Абделя Рахмана Ель Баша. Дуже хороша подія для Бейрута, який переживає важкі часи. І чудово, що попри вірус і все інше люди приходять на концерти й насолоджуються музикою».

Фестиваль триватиме до 23 грудня. У межах заходу пройде понад 20 безкоштовних концертів.
Коротке посилання на цю сторінку:

У церквах і на площах Бейрута проходять концерти класичної музикиЙорданський модник: «Почуваюся стільцем, який ходить вулицями»Теотіуакан знову приймає гостейФранкфуртський симфонічний оркестр дає концерти на сходових майданчикахДерева й гілки: палестинець придумав незвичайний інтер’єр для кав’ярні19-річний сенегальський жокей мріє про світову славуКиргизькі туристи катаються по високогірному озері на саморобних санкахТрадиційну виставку шведських пряникових будиночків цього року зробили в 3DУ Києві запалили вогні на головній новорічній ялинці«Таємну вечерю» да Вінчі знову можна оглянути в Мілані