21.10.2021
Телеканал NTD

Першому в Південній Кореї дитинчаті панди дали ім’я

Першому в Південній Кореї дитинчаті панди дали ім'я

Перше дитинча великої панди, що народилося в Південній Кореї, дістало ім'я. Маля назвали Фу Бао, що..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Перше дитинча великої панди, що народилося в Південній Кореї, дістало ім’я. Маля назвали Фу Бао, що означає «щасливий скарб». Ім’я вибирали за допомогою голосування, у якому брало участь 50 тисяч осіб.

Фу Бао народилася в липні в зоопарку міста Йон’їн. Її батьки — 17-річна Ай Бао і 18-річний Ле Бао — прибули з Китаю чотири роки тому. Одразу після народження маля важило менш як 200 грамів, а завдовжки було всього 16 сантиметрів.

Зараз Фу Бао важить майже шість кілограмів. 28 жовтня їй виповнилося 100 днів. Пандам вибирають імена лише в такому віці, бо часто вони не виживають.

Фу Бао здорова. Вона вже самостійно сідає, і в неї ріжуться зуби. Панда житиме в Південній Кореї чотири роки. Потім її відправлять до Китаю, бо він здає рідкісних ведмедів в оренду, і все потомство належить йому.

Зоопарк розташований у розважальному комплексі «Еверленд». Він найбільший у Південній Кореї.
Коротке посилання на цю сторінку:

Першому в Південній Кореї дитинчаті панди дали ім’яВ Аргентині самка ягуара, що живе в неволі, навела дитинчат від дикого самцяМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 разКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівТокійців виманює на вулиці квітуча сакураУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботу106-річна піаністка: «Мої пальці не можуть без клавіш»Морський птах через ураган опинився в пустелі ТехасуУ Київському ботанічному саду імені Фоміна цвітуть магнолії