04.08.2021
Телеканал NTD

У Дубаї відкрили найбільший у світі фонтан

У Дубаї відкрили найбільший у світі фонтан

У Дубаї відкрили найбільший у світі фонтан. Це підтвердили представники Книги рекордів Гіннеса. Називається фонтан «Пальма»...

Дата завантаження: 2021-03-04

video

У Дубаї відкрили найбільший у світі фонтан. Це підтвердили представники Книги рекордів Гіннеса.

Називається фонтан «Пальма». Розташований на воді біля штучного острова Пальма Джумейра.

[Гейл Сангстер, розпорядник активів]:
«Він охоплює 1300 квадратних метрів. <…> Примітно, що ми тут маємо 128 супергармат, які викидають воду на висоту до 105 метрів. Ще одна мила особливість фонтана «Пальма» — він різнокольоровий».

Мальовничий запуск нової окраси міста транслювали в режимі реального часу на весь світ. Фонтан підсвічують три тисячі світлодіодних лампочок. Освітлення струменів води змінюється не лише за кольором, але й за інтенсивністю.

Пальму першості дубайська «Пальма» забрала у «Фонтана веселки», що в Південній Кореї.

[Гейл Сангстер, розпорядник активів]:
«Це ще один внесок у туристичну галузь, яка наразі відновлюється після ситуації з ковідом. Але це також чудова цікавинка для місцевих жителів і їхніх родичів та друзів, які приїжджають з інших країн».

«Пальма» — поки єдиний кольоровий фонтан у Дубаї. Він працюватиме цілий рік.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Дубаї відкрили найбільший у світі фонтанМорський птах через ураган опинився в пустелі Техасу81-річна фітнес-бабуся стала зіркою тіктокуМолодильне молоко: під Києвом працює осляча фермаБаварський пекар спече різдвяний штолен для королеви Єлизавети IIВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніТасманійський шукач скарбів допомагає людям знайти втрачені цінностіУ мексиканському зоопарку підростає дитинча бегемотаВ Аргентині самка ягуара, що живе в неволі, навела дитинчат від дикого самцяУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботу