22.01.2021
Телеканал NTD

Пінгвіни в тунелі й лампи-медузи: на Тайвані працює готель-акваріум

Пінгвіни в тунелі й лампи-медузи: на Тайвані працює готель-акваріум

Ці пінгвіни мають багато вдячних глядачів. Вони плавають прозорими тунелями, тоді як відвідувачі кафе не можуть..

Дата завантаження: 2021-04-22

video

Ці пінгвіни мають багато вдячних глядачів. Вони плавають прозорими тунелями, тоді як відвідувачі кафе не можуть відірвати погляду від захопливого видовища.

Цей тайванський готель міста Таоюань оформили в стилі підводного світу. В основному акваріумі можна побачити акул, медуз і різнобарвних рибок.

[Сандра Юй, працівниця готелю-акваріума]:
«На створення нашого готелю надихнув французький роман «Двадцять тисяч льє під водою». Ось чому тут є морські елементи, такі як лампи у вигляді медуз і мушель. До того ж якщо зайти в номер, то можна побачити картини, які нагадують краєвиди з ілюмінатора».

І навіть лежачи в ліжку гості можуть відчути себе в морських глибинах. Крім як на картинах, рибок і скатів можна побачити й по телевізору. На одному з каналів іде пряма трансляція з основного акваріума готелю.

Утім, головною розвагою тут усе ж залишаються пінгвіни. Вони запливають в одні отвори й випливають з інших, пустують і бавляться.

[відвідувачка]:
«Ми вперше прийшли до цього кафе, де пінгвіни плавають тунелем. Це так цікаво, і мені дуже подобається. Рідко де можна посидіти з дитиною й подивитися на морських мешканців. Дуже рекомендую це місце. Воно унікальне».

Працівники готелю кажуть, що такі тунелі допоможуть більше дізнатися про цих морських птахів.

[Атена Гу, працівниця акваріума]:
«У зоні з пінгвінами можна спостерігати за поведінкою цих тварин і на суші, і на воді».

Вартість ночі в такому готелі варіюється залежно від пакета послуг і сезону. У середньому це 170 доларів.

Нагадаємо, ще в серпні уряд Тайваню оголосив, що взяв епідемію коронавірусу під контроль. Для цього він використав ефективну систему відстеження й ізолювання інфікованих. На острові зареєстровано всього коло 550 випадків захворювання на COVID-19 і сім смертей.
Коротке посилання на цю сторінку:

Пінгвіни в тунелі й лампи-медузи: на Тайвані працює готель-акваріумАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабіЄгиптянки шиють лежаки для собак і допомагають своїм сім’ям та притулкам для тваринВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніПритулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводженняУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокУ США мініатюрні коні-терапевти перейшли на віддалену роботуВулиці Бонна вбралися в рожеві шати з вишневих квітівКвітуча сакура ознаменувала початок весни у ВашингтоніМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпетках