28.03.2021
Телеканал NTD

Зоопарк у Перу прихистив осиротіле очкове ведмежа

Зоопарк у Перу прихистив осиротіле очкове ведмежа

Цьому очковому ведмежаті всього два з половиною місяці. Осиротілу самичку знайшли сільські жителі регіону Пуно на..

Дата завантаження: 2021-02-28

video

Цьому очковому ведмежаті всього два з половиною місяці. Осиротілу самичку знайшли сільські жителі регіону Пуно на півдні Перу. Тепер її бере під опіку зоопарк «Парк легенд» у Лімі. Маля назвали Майні.

[Джованна Єпес, працівниця зоопарку]:
«Майні не випустять у дику природу, бо її ростять люди. Вона залишиться з нами й буде частиною нашої сім’ї вихованців. Разом із нею в нас тепер чотири очкових ведмеді».

Найближчим часом дитинча планують поселити у вольєрі з іншою маленькою ведмедицею з кличкою Коні. Її врятували від нелегальних торговців тваринами.

Очкові ведмеді занесені до Червоної книги й перебувають під загрозою зникнення. Цих хижаків також називають андськими ведмедями, бо вони живуть у Південній Америці.

Це найбільш рослиноїдні ведмеді після великих панд. Харчуються здебільшого корінням, плодами і травами. Припускають, що очкові ведмеді також полюють на копитних.
Коротке посилання на цю сторінку:

Зоопарк у Перу прихистив осиротіле очкове ведмежаНе можу відпустити: відео з дитинчам панди й доглядачем набрало 4 млн переглядівМасаж і свобода: фіни бігають по снігу у вовняних шкарпеткахУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокПодарунок на Різдво: слони роздали тайським дітям захисні маскиВіденські спецпризначенці переодягнулися в супергероїв, щоб розважити дітей у лікарніСніг, сонце й млини: нідерландці радіють погоді й виходять гулятиНімці й австрійці заряджаються позитивом у прикрашених садах приватних будинків7-річний угандієць уже тричі літав на літаку другим пілотомМолодильне молоко: під Києвом працює осляча ферма