18.08.2021
Телеканал NTD

На італійському острові Сардинія народилося зелене щеня

На італійському острові Сардинія народилося зелене щеня

На італійському острові Сардинія народилося зелене щеня. Це сталося на фермі в Паттаді. Дворняжка з кличкою..

Дата завантаження: 2021-04-18

video

На італійському острові Сардинія народилося зелене щеня. Це сталося на фермі в Паттаді. Дворняжка з кличкою Спелаккія навела п’ятьох дитинчат. Шерсть чотирьох була білосніжною, а п’ятого — із зеленуватим відтінком. Власники ферми назвали цуценя Фісташкою.

Собаки із зеленою шерстю народжуються вкрай рідко. Незвичайне забарвлення з’являється в утробі матері. У плаценті собак міститься пігмент білівердин — це проміжний продукт розпаду гемоглобіну. Саме через нього синці на тілі людини спочатку поступово зеленіють, а потім жовтіють.

Щоби щеня народилося зеленим, воно повинно довго пролежати в тому місці, де утворюється білівердин, а його шерсть має бути світлою.

Утім, таке забарвлення поступово змивається. Фісташка теж незабаром стане білою, як і її брати та сестри.

Коли цуценята підростуть, фермери віддадуть їх новим господарям, але Фісташку залишать. Її навчать пасти овець.

Фермери вже прив’язалися до Фісташки й уважають її символом надії за часів пандемії.
Коротке посилання на цю сторінку:

На італійському острові Сардинія народилося зелене щеняЕкскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаряЯк мешканці Талліннського зоопарку насолоджуються зимовою погодоюУ рідкісних ведмежих кускусів у Вроцлавському зоопарку народилося дитинчаМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівТокійців виманює на вулиці квітуча сакураСобака в грецькому селі годує молоком котівНемовля встановило рекорд України, пірнувши 11 разУ Таїланді собаки з інвалідністю бігають за допомогою колясокАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабі