21.10.2021
Телеканал NTD

Мачу-Пікчу відкрили для одного туриста, який прочекав 7 місяців

Мачу-Пікчу відкрили для одного туриста, який прочекав 7 місяців

Стародавнє місто Мачу-Пікчу відкрили для одного-єдиного японського туриста Джессі Такаями. Він купив квиток ще в березні,..

Дата завантаження: 2021-04-21

video

Стародавнє місто Мачу-Пікчу відкрили для одного-єдиного японського туриста Джессі Такаями. Він купив квиток ще в березні, але пандемія порушила всі плани. Японець застряг у Перу. Пам’ятки теж не побачив.

Тож молодик попросив міністра культури Перу пустити його до Мачу-Пікчу й дістав дозвіл.

На екскурсії туриста супроводжує директор археологічного парку.

[Джессі Такаяма, турист із Японії]:
«Це справді дивовижна екскурсія. Дякую міністру культури Алехандро Нейрі за те, що він дозволив мені це побачити».

Спочатку Джессі планував провести в Перу кілька днів, і головним бажанням було побувати в Мачу-Пікчу. Через карантин японець не зміг виїхати додому й провів усі ці місяці в Агуас-Кальєнтесі. Після екскурсії він відлітає до Японії.

Тим часом міністр культури пообіцяв відкрити пам’ятку в листопаді, але дату не уточнив. Гостей впускатимуть утричі менше, ніж зазвичай.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мачу-Пікчу відкрили для одного туриста, який прочекав 7 місяцівПритулок для ослів: у Мексиці рятують в’ючних тварин від жорстокого поводженняМініпаб на колесах: англійка доставляє напої до дверей клієнтівКвітуча сакура ознаменувала початок весни у ВашингтоніЕкскапітан футбольної збірної Швейцарії вчиться на годинникаряАвстралійка за 10 років виростила понад 200 осиротілих кенгуру й валабіУ Туреччині бабуся зайнялася боксом, щоб нокаутувати хворобу ПаркінсонаТокійців виманює на вулиці квітуча сакураКвітучі фруктові сади в Іспанії приваблюють туристівУ бельгійському зоопарку панди-близнюки вперше граються на снігу