01.11.2021
Телеканал NTD

У південнокорейській кав’ярні роботи замінили персонал

У південнокорейській кав'ярні роботи замінили персонал

У кав'ярні південнокорейського міста Теджон каву готує спритний робот-бариста. А приносять напої до столиків увічливі роботи-офіціанти...

Дата завантаження: 2021-08-01

video

У кав’ярні південнокорейського міста Теджон каву готує спритний робот-бариста. А приносять напої до столиків увічливі роботи-офіціанти. Новий персонал допомагає людям менше контактувати одне з одним.

[Лі Тон Пе, директор компанії Vision Semicon]:
«Наша система від замовлення до доставляння не потребує участі людей. Столи розставлено так, щоб не заважати роботам пересуватися. Це добре вписується в сучасну ситуацію, коли треба дистанціюватися».

Робот-бариста знає 60 рецептів приготування кави.

[гість кав’ярні]:
«Ця кава на смак така ж, як приготована людиною».

Роботи-офіціанти, подаючи каву, ввічливо розмовляють із гостями й навіть радять, як її ліпше випити. Також вони обирають найзручніший шлях до столика клієнта.

Цього року такими роботами планують забезпечити 30 південнокорейських кав’ярень.
Коротке посилання на цю сторінку:

У південнокорейській кав’ярні роботи замінили персоналГрузинський стартап робить USB-кабелі з кришок від пляшокНАСА хоче прогнозувати виверження вулканів за допомогою супутниківДослідження: какаду навчають один одного відкривати сміттєві бакиАмериканські науковці навчилися озвучувати думки тих, хто втратив можливість говоритиУ Гонконзі розробляють робота-медсестру, схожу на героїню анімеЯпонська компанія Fujifilm: від плівки для фотоапаратів до ПЛР-тестівБатько створив для сина екзоскелет, щоб він зміг ходитиНовий робот-медуза «їсть» сміття на поверхні моряСупутники, ракети й пластирі-шприци: у Києві пройшов конкурс інноваційних стартапів