03.12.2021
Телеканал NTD

Помпеї знову готові повернутися до життя після пандемії

Помпеї знову готові повернутися до життя після пандемії

Давньоримське місто Помпеї, яке в 79 році нашої ери поховав попіл Везувію, тепер знову готове повернутися..

Дата завантаження: 2021-08-02

video

Давньоримське місто Помпеї, яке в 79 році нашої ери поховав попіл Везувію, тепер знову готове повернутися до життя. Щоправда, уже після іншої катастрофи — пандемії коронавірусу.

Пам’ятка знову відкрила свої двері для туристів 26 травня ввечері після більш ніж двох з половиною місяців карантину. Епідемія спинила фінансові надходження до регіону.

Тепер адміністрація парку продумує нові маршрути, щоб відвідувачі тримали один від одного необхідну дистанцію. Крім того, усі зможуть відвідувати музей лише в масках.

[Массімо Осанна, директор археологічного парку]:
«Закриття стало для нас можливістю заново продумати й переробити плани маршрутів. Навіть тим туристам, які вже були в Помпеях, варто повернутися, бо ми відчинятимемо досі небачені будинки, сади, вулиці. До того ж туристів зараз дуже мало. Побачити Помпеї такими — майже метафізичний досвід».

Поки відвідати пам’ятку за один раз зможе 40 осіб і лише жителі регіону Кампанія. На огляд дають 15 хвилин. Однак у день відкриття великого ажіотажу не спостерігалося. Це дуже відрізняється від минулих років, коли Помпеї були буквально заповнені туристами, особливо в травні. Так, торік музей просто неба відвідало приблизно чотири мільйони осіб.

З 3 червня італійцям дозволять вільно переміщатися між регіонами, а також Італію можна буде відвідувати туристам без проходження двотижневого карантину.
Коротке посилання на цю сторінку:

Помпеї знову готові повернутися до життя після пандеміїСвіт реальний і міфічний поєднали унікальні картини в ХарковіУ токійському зоопарку ростять двох дитинчат великої пандиОпера на високотехнологічному тлі: амфітеатр у Вероні прикрасили 3D-декораціїОстрів Прочида обрали культурною столицею Італії 2022 рокуМузей Голодомору встановив рекорд України за кількістю мов в аудіогідіВиготовлення споранів і ткацтво з кінського волосу у Великій Британії опинилися під загрозою зникненняУ Вестмінстерському дог-шоу бере участь 2500 собак із 50 штатів СШАСотні венеційських гондол узяли участь у регаті «Вогалонга»Нігерійські фотографи зробили 1000 фотопортретів для своїх земляків