03.09.2021
Телеканал NTD

Тайванські лікарі віртуально навчаються лікувати хворих на коронавірус

Тайванські лікарі віртуально навчаються лікувати хворих на коронавірус

У лікарні Тайбея доктор Ке Жианьюй навчається лікувати пацієнтів із COVID-19. Для цього йому досить надіти..

Дата завантаження: 2021-08-03

video

У лікарні Тайбея доктор Ке Жианьюй навчається лікувати пацієнтів із COVID-19. Для цього йому досить надіти гарнітуру віртуальної реальності й не потрібно контактувати зі справжніми хворими. Це дає змогу безпечно набути потрібних навичок.

[Ке Жианьюй, головний лікар відділення швидкої допомоги]:
«Відчуваю велику напругу, коли треба лікувати пацієнтів із COVID-19, бо вакцини чи ефективних ліків проти цієї хвороби наразі немає. Ми можемо лише намагатися себе убезпечити».

Ке боїться заразити сім’ю й тому працює в постійній тривозі. А під час віртуального навчання він спокійно звикає до правильних дій, доводячи їх до автоматизму.

[Ке Жианьюй, головний лікар відділення швидкої допомоги]:
«Ця система навчання допоможе мені ліпше лікувати, зосереджуватися на діагностиці чи виборі ліків. Відійдуть турботи про те, що я забув про рукавички чи неправильно надів маску».

Систему віртуального навчання розробив тайванський виробник смартфонів HTC і медичний фонд Цзи Цзі.

[Ян Гоуден, директор відділення швидкої допомоги]:
«Найбільша перевага в тому, що не потрібен викладач. Студентам просто треба знати, як користуватися цією системою, а вона і є вчитель. Навчатися можна будь-коли. Також два або три студенти мають змогу одночасно лікувати одного віртуального пацієнта».

Віртуальна система навчає правильно одягати й носити захисний костюм та інші засоби, а також безпечно тестувати пацієнта на коронавірус.

На Тайвані дуже мало заражених COVID-19, бо влада вчасно відреагувала на епідемію й вжила заходів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Тайванські лікарі віртуально навчаються лікувати хворих на коронавірусMobile World Congress проходить без багатьох великих компанійМексиканські науковці відкрили новий вид динозаврівНовий робот-медуза «їсть» сміття на поверхні моряВ іспанській Малазі росте 52 види орхідей, однак ботаніки й далі шукають новіЯк гливи очищають природу після лісових пожежУ Гонконзі розробляють робота-медсестру, схожу на героїню анімеОстанки дев’ятьох неандертальців знайшли в печері неподалік від РимаЯпонська компанія Fujifilm: від плівки для фотоапаратів до ПЛР-тестівДослідження: вакцина AstraZeneca ефективна й для ревакцинації