16.08.2022
Телеканал NTD

Технологію очищення аркушів від надрукованого вигадали в Ізраїлі

Технологію очищення аркушів від надрукованого вигадали в Ізраїлі

Цей принтер не зовсім типовий. Він не друкує, а видаляє з аркуша паперу всю фарбу. Технологію..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Цей принтер не зовсім типовий. Він не друкує, а видаляє з аркуша паперу всю фарбу.

Технологію розробила ізраїльська компанія. Її мета — економія природних ресурсів. Завдяки цій лазерній машині кожен аркуш паперу можна використати повторно до десяти разів.

[Барак Екутіелі, голова компанії-розробника]:
«Депринтер дуже схожий на принтер, за винятком того, що він працює навпаки. Ви кладете використаний аркуш у лоток, і починається процес обробки його лазером. Так ви отримуєте чистий аркуш, готовий до нового друку».

У компанії кажуть, що технологія допоможе значно зменшити споживання паперу, а отже, зберегти дерева й допомогти довкіллю.

Такий друк назвали циркулярним.

[Барак Екутіелі, голова компанії-розробника]:
«Ринок циркулярного друку може охопити весь ринок принтерів у його нинішньому вигляді. Сьогодні це лінійний друк, а наша мета — повністю змінити цю галузь. Але зараз ми зосередилися на друку в офісах».

Щоб виробляти папір, треба не тільки вирубувати ліси. Потрібно ще багато води й електроенергії. Утім, перероблення в цій галузі все ж є. Так, у Європі повторно використовують понад 70 % паперу.

Водночас експерти кажуть, що депринтери надійдуть у продаж щонайменше через п’ять років.
Коротке посилання на цю сторінку:

Технологію очищення аркушів від надрукованого вигадали в ІзраїліНовий імплантат допоміг глухій жінці знову чутиВ Австралії хочуть за 9 місяців зацифрувати гербарій із мільйоном зразківГіперкари, розроблені штучним інтелектом, будують у КаліфорніїСтуденти медичних вишів незабаром почнуть навчатися на голограмахРоботи в метро й штучний інтелект для сліпих: технологічна виставка в ПарижіЦілий скарб зі стародавніх мумій знайшли в єгипетському некрополі СаккариНа грецькому острові Тілос більше немає сміттєзвалищаДрон урятував підлітка, який тонув біля берегів ІспаніїНайбільші в Європі останки ящера знайшли в Англії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: