12.02.2022
Телеканал NTD

Технологію очищення аркушів від надрукованого вигадали в Ізраїлі

Технологію очищення аркушів від надрукованого вигадали в Ізраїлі

Цей принтер не зовсім типовий. Він не друкує, а видаляє з аркуша паперу всю фарбу. Технологію..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Цей принтер не зовсім типовий. Він не друкує, а видаляє з аркуша паперу всю фарбу.

Технологію розробила ізраїльська компанія. Її мета — економія природних ресурсів. Завдяки цій лазерній машині кожен аркуш паперу можна використати повторно до десяти разів.

[Барак Екутіелі, голова компанії-розробника]:
«Депринтер дуже схожий на принтер, за винятком того, що він працює навпаки. Ви кладете використаний аркуш у лоток, і починається процес обробки його лазером. Так ви отримуєте чистий аркуш, готовий до нового друку».

У компанії кажуть, що технологія допоможе значно зменшити споживання паперу, а отже, зберегти дерева й допомогти довкіллю.

Такий друк назвали циркулярним.

[Барак Екутіелі, голова компанії-розробника]:
«Ринок циркулярного друку може охопити весь ринок принтерів у його нинішньому вигляді. Сьогодні це лінійний друк, а наша мета — повністю змінити цю галузь. Але зараз ми зосередилися на друку в офісах».

Щоб виробляти папір, треба не тільки вирубувати ліси. Потрібно ще багато води й електроенергії. Утім, перероблення в цій галузі все ж є. Так, у Європі повторно використовують понад 70 % паперу.

Водночас експерти кажуть, що депринтери надійдуть у продаж щонайменше через п’ять років.
Коротке посилання на цю сторінку:

Технологію очищення аркушів від надрукованого вигадали в ІзраїліВіртуальна реальність дає мешканцям будинків для людей похилого віку змогу подорожуватиБілих ведмедів з іншою генетикою знайшли у віддаленому регіоні ГренландіїНовий гель допоможе відновитися після серцевого нападуРоботи в метро й штучний інтелект для сліпих: технологічна виставка в ПарижіІндія запустила в космос два супутники, але вони зійшли з орбітиОкуляри доповненої реальності перетворюють усне мовлення на текстУ Японії зробили міцний бетон із харчових відходівРуїни давньоримських храмів виявили в НідерландахРідкісна знахідка: вагітну самицю іхтіозавра виявили в Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: