12.02.2022
Телеканал NTD

Окуляри доповненої реальності перетворюють усне мовлення на текст

Окуляри доповненої реальності перетворюють усне мовлення на текст

Це не просто окуляри від сонця. Джош Фельдман майже не чує від народження. І він використовує..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Це не просто окуляри від сонця. Джош Фельдман майже не чує від народження. І він використовує їх, щоб читати те, що люди йому кажуть.

Секрет у тому, що цей аксесуар обладнано функцією віртуальної реальності. Тобто показує текст, не заважаючи Джошу дивитися навкруги. І все це в реальному часі.

Завдяки цьому він може з кимось спілкуватися і водночас не читати по губах.

[Джош Фельдман, користувач]:
«Розмовляти, не дивлячись на співрозмовника, — оце так! Гадаю, люди, які погано чують, зрозуміють, що я відчув, коли така розмова тривала коло п’яти хвилин».

Пристрій розробили у Великій Британії. Основою стали окуляри доповненої реальності й функція аудіотранскрибування, які об’єднали разом.

Завдяки окулярам Фельдман також може спілкуватися телефоном, а ще користуватися розумними голосовими помічниками, такими як «Алекса» чи «Сірі».

У компанії кажуть, що технологія змінить життя мільйонів людей, які втратили слух.

Але поки що є деякі складнощі. Так, окуляри важко розуміють групові розмови. Крім того, навколишні шуми можуть заважати точному розпізнаванню усного мовлення. Та й дизайн окулярів не всім може сподобатися.

Утім, голова компанії-розробника каже, що це не так страшно.

[Ден Скарф, голова компанії-розробника]:
«Ми не доводитимемо продукт до досконалості. Він уже корисний, тож плануємо розпочати продаж. Але найближчими тижнями й місяцями він буде дедалі кращим і кращим».

На ринок окуляри обіцяють випустити вже у вересні.
Коротке посилання на цю сторінку:

Окуляри доповненої реальності перетворюють усне мовлення на текстНовий гель допоможе відновитися після серцевого нападуВ Австралії хочуть за 9 місяців зацифрувати гербарій із мільйоном зразківЦілий скарб зі стародавніх мумій знайшли в єгипетському некрополі СаккариПрототип космічного заводу готують до запуску у Великій БританіїНайбільші в Європі останки ящера знайшли в АнгліїГіперкари, розроблені штучним інтелектом, будують у КаліфорніїГігантську гідроакумулювальну електростанцію запустили у ШвейцаріїЯк давні мая відкривали шлях у потойбічне життяНа грецькому острові Тілос більше немає сміттєзвалища

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: