16.07.2022
Телеканал NTD

Гуртовий ринок у Мехіко стане ще й гігантською сонячною електростанцією

Гуртовий ринок у Мехіко стане ще й гігантською сонячною електростанцією

Гуртовий продуктовий ринок у Мехіко стане ще й «зеленою» електростанцією. На його даху встановлять 36 тисяч..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Гуртовий продуктовий ринок у Мехіко стане ще й «зеленою» електростанцією. На його даху встановлять 36 тисяч сонячних панелей. Ті забезпечуватимуть енергією склади, офіси та парковання.

[Альберто Вальдес Паласіос, співробітник міністерства економіки Мехіко]:
«Це буде одна з найбільших, якщо не найбільша у світі міська сонячна електростанція. І вона точно буде найбільшою в Латинській Америці. Це величезна конструкція. Звичайно, є більші та потужніші, але їх побудовано за межами міст».

Сонячна електростанція допоможе зменшити викиди вуглекислого газу на 12 тисяч тонн на рік. Вона щорічно вироблятиме 27 мільйонів кіловат-годин електричної енергії. Надлишками зможуть користуватися інші споживачі.

Це спільний проєкт влада Мехіко та однієї з найбільших електроенергетичних компаній Мексики. На першому етапі встановлять 600 панелей. Електростанція почне працювати за кілька місяців.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гуртовий ринок у Мехіко стане ще й гігантською сонячною електростанцієюБіженець побудував у таборі в Кенії сонячну електростанціюНа будмайданчику в Мексиці знайшли стародавнє місто маяЗастосунок допомагає пакистанцям із глухотою спілкуватися з іншими людьмиРиба-робот полює на пластик у Світовому океаніВід баристи до будівельника: роботи Сінгапуру виходять на роботуЯк перетворити відходи на щось корисне на 3D-принтері?Студенти медичних вишів незабаром почнуть навчатися на голограмахГіперкари, розроблені штучним інтелектом, будують у КаліфорніїТехнологію очищення аркушів від надрукованого вигадали в Ізраїлі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: