12.03.2022
Телеканал NTD

Гуртовий ринок у Мехіко стане ще й гігантською сонячною електростанцією

Гуртовий ринок у Мехіко стане ще й гігантською сонячною електростанцією

Гуртовий продуктовий ринок у Мехіко стане ще й «зеленою» електростанцією. На його даху встановлять 36 тисяч..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Гуртовий продуктовий ринок у Мехіко стане ще й «зеленою» електростанцією. На його даху встановлять 36 тисяч сонячних панелей. Ті забезпечуватимуть енергією склади, офіси та парковання.

[Альберто Вальдес Паласіос, співробітник міністерства економіки Мехіко]:
«Це буде одна з найбільших, якщо не найбільша у світі міська сонячна електростанція. І вона точно буде найбільшою в Латинській Америці. Це величезна конструкція. Звичайно, є більші та потужніші, але їх побудовано за межами міст».

Сонячна електростанція допоможе зменшити викиди вуглекислого газу на 12 тисяч тонн на рік. Вона щорічно вироблятиме 27 мільйонів кіловат-годин електричної енергії. Надлишками зможуть користуватися інші споживачі.

Це спільний проєкт влада Мехіко та однієї з найбільших електроенергетичних компаній Мексики. На першому етапі встановлять 600 панелей. Електростанція почне працювати за кілька місяців.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гуртовий ринок у Мехіко стане ще й гігантською сонячною електростанцієюНовий імплантат допоміг глухій жінці знову чутиБіженець побудував у таборі в Кенії сонячну електростанціюВід баристи до будівельника: роботи Сінгапуру виходять на роботуДрон урятував підлітка, який тонув біля берегів ІспаніїНайбільші в Європі останки ящера знайшли в АнгліїМетеликів-монархів стало прилітати більшеРоботи в метро й штучний інтелект для сліпих: технологічна виставка в ПарижіНовий гель допоможе відновитися після серцевого нападуРідкісна знахідка: вагітну самицю іхтіозавра виявили в Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: