16.06.2022
Телеканал NTD

Дрон урятував підлітка, який тонув біля берегів Іспанії

Дрон урятував підлітка, який тонув біля берегів Іспанії

Дрон допоміг урятувати 14-річного хлопця, який тонув біля берега іспанської провінції Валенсія. Підліток опинився серед великих..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Дрон допоміг урятувати 14-річного хлопця, який тонув біля берега іспанської провінції Валенсія. Підліток опинився серед великих хвиль, що виникли під час припливу, і не міг плисти.

Рятувальники відправили безпілотник із надувним жилетом.

[Мігель Анхель Педреро, оператор безпілотника]:
«Ми побачили, що ситуація дуже погана: у підлітка майже не лишилося сил плисти. Тож я відправив рятувальний жилет. Через великі хвилі операція була дуже важкою, але зрештою нам вдалося дати йому жилет».

З жилетом підліток зміг дочекатися рятувальників. Його доставили на берег, а потім відвезли до лікарні. За добу хлопець повернувся додому.

[Мігель Анхель Педреро, оператор безпілотника]:

«Дрон прибуває на кілька дорогоцінних секунд раніше за рятувальників і допомагає триматися на воді. Іноді ці секунди життєво важливі. До того ж рятувальникам не доводиться через поспіх ризикувати собою».

За перші шість місяців цього року в Іспанії потонуло 140 людей. Це в півтора раза більше, ніж за аналогічний період торік.

Іспанська компанія, яка виробляє дрони, допомагає рятувальникам ось уже як п’ять років. Нині на 22 пляжах Валенсії працює понад 30 операторів безпілотних літальних апаратів. Також дрони використовують на пляжах у Малазі та Каталонії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дрон урятував підлітка, який тонув біля берегів ІспаніїРоботи в Італії стежать за здоров’ям рослин замість ботаніківНовий імплантат допоміг глухій жінці знову чутиНа грецькому острові Тілос більше немає сміттєзвалищаЯпонці створили робота-змію для допомоги в екстремальних ситуаціяхУ США збудували безпілотний тракторНове фото скупчення галактик показали НАСА й Джо БайденРоботи в метро й штучний інтелект для сліпих: технологічна виставка в ПарижіЗастосунок допомагає пакистанцям із глухотою спілкуватися з іншими людьмиАдронний колайдер запускають, щоб знайти темну матерію

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: