12.02.2022
Телеканал NTD

1000 гектарів лісу вже згоріло в заповіднику «Чеська Швейцарія»

1000 гектарів лісу вже згоріло в заповіднику «Чеська Швейцарія»

Тонни води вертольоти скидають на полум'я в заповіднику «Чеська Швейцарія». Пожежа почалась у понеділок. Спочатку вогонь..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Тонни води вертольоти скидають на полум’я в заповіднику «Чеська Швейцарія». Пожежа почалась у понеділок.

Спочатку вогонь охопив 30 гектарів лісу, і вогнеборці змогли локалізувати полум’я. Однак посуха та сильний вітер роздули його знову.

Вогонь уже випалив тисячу гектарів території і поширюється далі.

[Ян Шиллер, губернатор Устецького краю]:
«Пожежу гасить коло 500 осіб. Їм зараз нелегко, бо цією складною місцевістю важко навіть просто йти».

У небі працює шість вертольотів та два літаки. Допомогу Чехії запропонувала Італія, Польща та Словаччина.

З довколишніх селищ евакуювали 300 осіб. Кілька будинків згоріло. Постраждалих серед місцевих жителів немає, але четверо пожежників потрапило до лікарні. Дим поширився в радіусі сто кілометрів і досяг Праги.

Пожежники поки не можуть сказати, коли візьмуть полум’я під контроль. Вогонь загрожує й німецькому заповіднику, що межує з чеським. Він називається «Саксонська Швейцарія». Там із літнього табору вивезли кілька десятків дітей.

Обидва природні парки розташовані в Ельбських пісковикових горах. На території Чехії пожежі можуть завдати шкоди Правчицькій брамі. Це природна арка з пісковику. Там знімали кілька сцен фільму «Хроніки Нарнії».

Велика спека минулого тижня спричинила пожежі на більшій частині Південної Європи.
Коротке посилання на цю сторінку:

1000 гектарів лісу вже згоріло в заповіднику «Чеська Швейцарія»У всьому світі пройшли акції на підтримку ФалуньгунВідколи Джо Байден став президентом, на кордоні США з Мексикою загинуло 1000 мігрантівУ Чилі утворилася гігантська карстова вирва діаметром 25 метрівДР Конго вимагає від представника місії ООН залишити країнуЕкономіка КНДР скочується внизНа Тайвані провели вечір пам’яті подій 4 червня, а в Гонконгу вже не можутьПівдень Європи через екстремальну спеку охопили пожежіОхоронці могли врятувати експрем’єра Японії Сіндзо Абе

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: