12.02.2022
Телеканал NTD

Сотні сімей залишилися без житла через землетрус в Еквадорі

Сотні сімей залишилися без житла через землетрус в Еквадорі

Це наслідки землетрусу силою 5,5 балів в Еквадорі. Його епіцентр був за кілька кілометрів на південний..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Це наслідки землетрусу силою 5,5 балів в Еквадорі. Його епіцентр був за кілька кілометрів на південний захід від міста Сан-Габріель.

[житель Сан-Габріеля]:
«Він застав нас зненацька. У моєї дочки був танцювальний вечір у театрі. Потім наш будинок почало хитати з боку в бік. Ми не встигли зреагувати».

Про жертви повідомлень немає, але сотні сімей утратили житло. Також пошкоджено школи й церкви. Такі дані наводить влада провінції Карчі.

[Гільєрмо Еррера, префект провінції Карчі]:
«Майже 300 сімей не можуть повернутися до своїх будинків, бо ті непридатні для життя. Після афтершоків деякі будинки пошкодилися ще більше, а інші впали».

За даними Геологічної служби США осередок землетрусу залягав на глибині 10 кілометрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сотні сімей залишилися без житла через землетрус в ЕквадоріНа початку літа Греція почала знову запасатися вугіллямЄС надав Україні статус кандидатаДерждепартамент США критикує Китай за придушення свободи віриПожежа в Хорватії загрожує популярному курортовіТуристи повертаються до Греції, але заважає інфляціяНенсі Пелосі дісталася Тайваню й зустрілася з президентомДжо Байден підтвердив ліквідацію лідера «Аль-Каїди» Аймана аз-ЗавахіріВерховний суд США скасував закон, який дозволяв абортиЕкономіка КНДР скочується вниз

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: