12.02.2022
Телеканал NTD

Індіанці замерзають через аномальні морози в Перу

Індіанці замерзають через аномальні морози в Перу

Гірські пасовища в Перу вкриті снігом. Сюди, до Анд, прийшли аномальні холоди. [Росаріо Хулка, експерт із..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Гірські пасовища в Перу вкриті снігом. Сюди, до Анд, прийшли аномальні холоди.

[Росаріо Хулка, експерт із метеобюро Перу]:
«Ми зафіксували мінус 21 градус Цельсія в регіоні Пуно, і така погода затримається. Метеобюро випустило попередження про небезпеку з 20 по 22 липня, бо нічні температури впадуть до рівня від мінус 9 градусів у центральній частині гір до мінус 15 у південній».

Місцеві індіанські громади не звикли до такої погоди. Особливо потерпають люди похилого віку. Житла також не розраховані на морози. Влада в Аякучо роздає людям теплі ковдри.

А метеорологи попереджають, що за кілька тижнів може стати ще гірше.

[Віліан Алва, голова метеорологічного товариства Перу]:

«У серпні в Перуанських Андах буде ще холодніше. Можливо, це пов’язано з моїм березневим прогнозом про явище Ніньйо, яке проявлятиметься до кінця року й частково 2023-го».

Перуанські Анди становлять 320 кілометрів завширшки й займають біля третини території Перу. Найвища вершина — майже 6800 метрів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індіанці замерзають через аномальні морози в ПеруДжо Байден розпочав важливе близькосхідне турне з візиту до ІзраїлюПід Барселоною зіткнулися потягиЄС збільшить імпорт газу з Азербайджану та Алжиру«Місто вже не впізнати»: як Гонконг змінився за останні п’ять роківУ Німеччині через інфляцію почалася соціальна кризаЄС надав Україні статус кандидатаПожежі та смерті: аномальна спека спричинила лихо в ЄвропіСходження льодовика в Альпах: пошуки альпіністів триваютьЧерез пожежі у Франції евакуювали 10 000 осіб, а в Португалії горить заповідник

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: