16.07.2022
Телеканал NTD

Словенія прибирає паркан, який стримував мігрантів

Словенія прибирає паркан, який стримував мігрантів

Влада Словенії почала знімати колючий дріт уздовж кордону з Хорватією. Загородження встановили 2015 року на піку..

Дата завантаження: 2022-08-16

video

Влада Словенії почала знімати колючий дріт уздовж кордону з Хорватією. Загородження встановили 2015 року на піку міграційної кризи, коли сотні тисяч людей намагалися потрапити до Євросоюзу через Балкани.

Влада Словенії, що дотримується лівих поглядів, зробила демонтаж огорожі своїм пріоритетом. Але це викликало критику з боку консервативного угорського уряду.

Міністр внутрішніх справ Словенії Тетяна Бобнар, яка на посаді з червня, каже, що огорожі та колючий дріт стали причиною багатьох трагедій, бо мігранти, які намагалися проникнути до країни, загинули в місцевій річці.

[Тетяна Бобнар, міністр внутрішніх справ Словенії]:
«Важливо зазначити, що залякування наших громадян історіями про іноземців — це неприпустима політична маніпуляція. Найліпша стратегія — добре ставитись одне до одного».

Водночас між Угорщиною та Хорватією стоїть паркан завдовжки понад 50 кілометрів.

Нещодавно збудували огорожі для стримування мігрантів і в інших країнах Європи.

Вони стали актуальними у 2021 році, коли десятки тисяч осіб, здебільшого з Близького Сходу та Африки, прибувши до Білорусі, намагалися перетнути кордони країн ЄС. Зокрема, Литви та Латвії.

Також минулого місяця Польща оголосила, що завершила зводити паркан уздовж частини свого кордону з Білоруссю. Його обладнано датчиками руху й тепловізійними камерами.
Коротке посилання на цю сторінку:

Словенія прибирає паркан, який стримував мігрантівЗабратися на 100-метровий гірський ясен, щоб дістати його насінняРідкісні пінгвіни повернулися на волю в АргентиніРекордний урожай солі збирають у Франції через аномальну спекуПортрети й діадеми британських королев можна оглянути в ЛондоніРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євроПісля землетрусу: тисячі афганців живуть на руїнах і чекають допомогиАпокаліпсис у центрі столиці: руйнується парк атракціонів в АнкаріПопулярний соус блачан в Австралії — таємний і дуже смачнийМетелики данаїда монарх тепер під загрозою зникнення

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: