12.03.2022
Телеканал NTD

Кенійський стартап рятує ліс, переробляючи пластик

Кенійський стартап рятує ліс, переробляючи пластик

Ці гори відходів допомагають рятувати дерева. Сюди, на звалище в Найробі, постійно приходить семеро працівників місцевого..

Дата завантаження: 2022-08-12

video

Ці гори відходів допомагають рятувати дерева. Сюди, на звалище в Найробі, постійно приходить семеро працівників місцевого стартапу. Збирають усе, що можна зарахувати до пластику.

Відходи сортують, подрібнюють, а потім пускають у виробництво. Так викинуте сміття набуває форми садових меблів, тротуарної плитки та стовпів.

[Муго Мачарія, засновник переробної компанії]:
«Краса цього матеріалу в його пластичності. Йому можна надати будь-якої форми. Наприклад, можна зробити вуличні меблі, такі як лава, на якій я сиджу, або стіл, який стоїть переді мною».

Стовпи для огорож мають особливий попит. Компанія випускає по 100 штук за день. Один стовп коштує 700 кенійських шилінгів або коло восьми доларів. Термін служби — 40 років.

[Джон Ньєнга, покупець]:

«Раніше я купував дерев’яні стовпи, але ночами їх крали на дрова. Потім я знайшов пластикові аналоги. Тепер нічого не пропадає. Ніхто їх не краде, бо то вже й так відходи».

[Муго Мачарія, засновник переробної компанії]:
«Чим більше використовуватимемо пластикові стовпи, тим менше вирубуватимуть ліси й тим більше лишиться дерев».

Стартап виконує індивідуальні замовлення. До того ж клієнти можуть приносити свої пластикові відходи. Щомісяця компанія переробляє 30 тонн вторсировини.
Коротке посилання на цю сторінку:

Кенійський стартап рятує ліс, переробляючи пластикГалапагоський острів успішно заселили черепахамиНайбільше водосховище США висохло до рекордно низького рівняМагазин із дешевими будматеріалами відкрився в АвстраліїУ США шукають людину, яка виграла в лотерею більш як мільярд доларівУ Байдена виявили COVID: експерти побоюються довгострокових наслідківЄвропарламент затвердив єдиний тип зарядного пристрою в ЄСВідень визнали найзручнішим для життя містом світуРідкісну видру-альбіноса випадково виловили в ІракуУ вигнанні чи у в’язниці: кубинські активісти через рік після протестів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: